Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek bejelenteni a 2. babát...

Félek bejelenteni a 2. babát a munkahelyemen?!

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy hogyan fognak reagálni. Félek, hogy nem fognak örülni neki. Volt valaki hasonló érzésekkel?
2010. nov. 17. 14:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én tegnap jelentetem be, és el is mentem táppénzre, mivel elé "veszélyes" a munkám. Kollégáim megértően, pedig egyetlen lány voltam, de a főnök egy ősbunkó!

Mondjuk nem csalódtam benne.

Remegett a kezem még elmondtam, de hidd el nagy levegő és gyorsan túl leszel rajta.

Azzal meg hogy mit mond vagy gondol ne foglalkozz!!! :-)

2010. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kismama.

Tényleg először figyelmetlenül olvastam el a levelet, nem vettem észre h. 2. gyermek lesz.

De akkor se mondd el amíg nem feltétlenül kell, és ha visszamész dolgozni igenis találnak olyan "jogos" feladatokat számodra, hogy ha szívós vagy, csak két hét múlva lépsz ki.

Ez is kirúgás, és a legaljasabb módja.

Férfi vagyok, de volt egyszer részem benne.

soxerencsét, egészséget.

2010. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!