Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta terhes vagyok 2-3...

Amióta terhes vagyok 2-3 óránként ennem kell. Féidős vagyok. Ha nem eszem szédelgek és hányinger jön rám. Ez normális, vagy cukros lehetek?

Figyelt kérdés
2008. jan. 12. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én még remegni is szoktam ha nem eszem időben,leesik a vércukor, terhességnél ez normális.Én még csak 12 hetes vagyok, de nekem most jött el a 3 óránkénti evés ideje.Tudod, többször keveset.Mindenesetre a legközelebbi vizsgálatnál említsd meg a dokidnak.Boldog babavárást!
2008. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez önmagában nem probléma nagyobb bajod ne legyen:-) Említsd meg a dokinak, biztos ami biztos:-) Lassan lesz cukorvizsgálat is, de arra inkább a sok folyadékbevitel az árulkodó jel.

Ne félj, egyél nyugodtan, ha éhes vagy:)

(én már előtte is 3-4 óránként ettem:)

2008. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális! Én a kezdetektöl fogva nagyon gyakran eszek. Majdnemhogy egyfolytában.Ez is mindenkinéll más szerintem.Volt ugy hogy reggeli után nem ettem csak délbe, az orvosi vizsgállatok miatt, és majdnem elájultam. Nagyon rosszul lettem. Én azt mondom amikor jól esik akkor egyél.Gratula a babához! 24 hetes kismma
2008. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!