Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesként voltam...

5 hetes terhesként voltam ultrahangon, megvastagodott nyálkahártyát láttak, sokan írták viszont, hogy már a 6. héten valaki szívhangot, ezért elbizonytalanodtam. Ebben a korban ez a megfelelő kép UH-on?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem ne aggódj,hogy nem láttak még semmi mást,hiszen az 5 hetes terhesség általában csak 3(hiszen a dokik nem a fogantatás,hanem az utolsó menzesz napjától számolnak).

Nekem személy szerint az első UH-m a 9. hétben történt,és még akkor is nagyon picike volt a pocaklakóm.

Jövő héten már biztosabbat tudnának mondani neked az UH-on.

Semmiképp ne stresszelj,és biztos minden rendben lesz veletek!!!

puszi:23 hetes kismami

2009. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen voltam először uh-n 7,5 mm petezsák volt kiderült hogy méretek alapján csak 5 hetesek vagyunk de nagyon szépen fejlődik csak egy héttel később fogant.Lehet nálad is csak később fogant

27 heteske

2009. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amúgy nekem is mondta a doki, hogy valószínűleg, hogy nem december közepén, hanem később foganhatott...
2009. jan. 12. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:

6 hetes + 4 napos voltam (utolsó mensi első napjától számítva) mikor elmentem először uh-ra. Crl:8mm-t mértek, volt szívhang.

Szerintem nálad sincs gond, a következő uh-on többet látnak.

2009. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!