Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vége fele ártalmas...

Terhesség vége fele ártalmas az önkielégités?

Figyelt kérdés

Vasárnap leszek 39 hetes. És ahogy telik lefele a terhességem egyre jobban kivánom az együttlétet. Akár csak a simogatást. Sajnos férjem minden másnap van csak itthon munkája miatt. Segédeszköz nélkül, ha csak én "kényeztetem" odalent magam, mennyire ártalmas ilyenkor már?

Amúgy meg olyan lelkiismeret furdalásom van ilyenkor. Csak én vagyok ezzel igy, vagy más is ?


2011. aug. 12. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen! És egyáltalán nem ártalmas.



(erről eszembe jutott a jó öreg vicc:


házaspár a nőgyógyásznál, asszonyka terhes éppen. Férj kérdi a dokit, milyen pózok jöhetnek szóba?

-Hát, nézze, az első trimeszterben jó lehet még a misszionárius. A másodikban ajánlom a kutyapózt - nem megterhelő. A harmadik trimeszterben már csakis a farkaspóz jöhet számításba!


Férj elképedten: az meg milyen, doki? Sose hallottam...


-Ül a lyuk mellett és vonyít. XD

2011. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:):):):)

Köszi :)

2011. aug. 12. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan, én is rendszeresen végeztem anno, sőt szülés elött 2 nappal még együtt is voltunk. ha jol esik hajrá...ha meg esetleg beindulna a szülés, már az sem probléma:)
2011. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

az elsőn nagyon jót nevettem :D


Tényleg nem ártalmas, nyugodtan csináld, és ne legyen lelkiismeret-furdalásod.

2011. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én végig csináltam mert a párom nem mert lefeküdni velem kb a 15 héttöl, .

30 héttöl nyilott a méhszáj de semmi baj nem lett a 38 héten szültem.

2011. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan! :) 40.héten szültem, végig volt szex és minden ami kell... ;)
2011. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De jó nektek, irigykedve olvasom a fentieket. Nekem sajna semmi libidóm... talán túl aggódós vagyok :-(

Egyébként én is mindenhol azt olvasom mindent szabad ami jólesik és nem tiltott orvosilag. De a 39. héten meg akár már szülhetsz is, legalább nem hordod túl a bébit :-)

2011. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) köszi csajok :) minden jót nektek.
2011. aug. 16. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!