Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+3 hetes terhes vagyok....

6+3 hetes terhes vagyok. Mikor mehetek legkorábban nőgyógyászhoz ultrahangra, hogy már biztos, hogy láthassuk a babát, necsak a petezsákot és lássuk a pulzálást?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 10:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, még csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy ovulációs teszt alapján olyan 16. nap körül volt az ovuláció. A teszt a 33. napon mutatott pozitívat.
2010. nov. 21. 10:05
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyira izgulok, hogy már nagyon szeretnék menni, de semmiképpen sem szeretnék üres petezsákot látni, mert tavasszal üres is maradt, ezért műteni kellett. :-( Most nagyon bízom benne, hogy minden rendben lesz, de csak akkor akarok orvoshoz menni, ha már láthatom a pulzálást.
2010. nov. 21. 10:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy hét mulva kb.
2010. nov. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én annó a mensi utolsó napjától számított 7+2 napon voltam, már szívhang is volt, szerintem is kb egy hét múlva mehetsz:)

Sok boldogságot

38 km

2010. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6+4 naposan már volt szívhangom, de ha biztosra akarsz menni, akkor jövő hét vége felé tuti, hogy lesz.
2010. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 K.Andi83 ***** válasza:
Nekem is 6+3 naposan volt szívhangom,most 9+3 napos vagyok,és tegnap előtt voltam uh-n,nagyon szépen látszott mindene. Jó babavárást!
2010. nov. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 7+4 hetesen volt szívverés:D Nagy öröm volt látni(sajnos nem hallottam , bár rákapcsolta a hangot az orvos, de egy függönnyel elválasztva épp ctg vizsgálata volt egy kismamának, és az ő babója túldübörögte az én pici magzatomat...)Hajrá! Ma vagyok 9 hetes, csütörtökön megyek megint, remélem minden rendben lesz, nagyon izgulok!
2010. nov. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most csütörtökön voltam 7+1 hetesen,és 6+5 hetesnek felelt meg a doki szerint,de már volt szívhang.Pár nap múlva már nyugodtan mehetsz.
2010. nov. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!