Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Ilyenko...

6 hetes terhes vagyok. Ilyenkor kihez kell fordulni legelőször ha még nem látott orvos? Nőgyógyászhoz vagy ultrahangra menjek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz menj, ő fog elküldeni ultrahangra, és vizsgálattal is megerősíti a terhességet, elküldhet vérvételre. 6 hetesen már van esély hogy szívhangot is fogsz hallani, ha igen, akkor a kapott papírral már a védőnőhöz is mehetsz. Gratulálok a babához! 16 hetes kismama
2008. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Nagyon örülünk a babának.Ő lesz az első nekünk.Neked is gratulálok!
2008. jún. 3. 12:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5-6 hetesen voltam először a nőgyógyászom magánrendelőjébn, ott volt hüvelyi Uh vizsgálat. Ekkor nekem még csak a petezsák látszott, így vissza kellett mennem 2 hétre rá. Csodáltos volt látni a kisbaba szívműködését. Az orvosom azt mondta: "szépen növekszik!", és én ettől elsírtam magam örömömben. Kívánom, hogy Neked is ilyen szép élményben legyen részed! Gratulálok a kisbabához! 20 hetes kismama
2008. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen ertem...en meg nem hallottam olyant hogy a nogyogyasznal ne lett volna ultrahang.A nogyagyaszom csinalja az ultrahangot is.Ugyhogy nogyogyaszhoz menj.O csinal ultrahangot es o ad papirt amivel majd menned kell a csaladi orvoshoz(vedonohoz).
2008. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Én úgy tudom van a nőgyógyász aki megvizsgál és utánna küld ultrahangra!!
2008. jún. 3. 14:29
 6/7 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Az én dokimnak van magánrendelője, itt profi ultrahangos gép van, ezért itt rögtön meg tud nézni. Ha a kórházba megyek hozzá, először a szobájában fogad, majd leküld az UH-ra, ami egy emelettel lejjebb van. Neked nincs még orvosod? Akihez amúgy is jártál nőorvosi vizsgálatra?
2008. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma megyek hüvelyi ultrahangra.Annyira várom.Nagyon izgulok!!!
2008. jún. 4. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!