Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős menstruációs görcs,...

Erős menstruációs görcs, naponta többször, normális lehet? 6 hetes km

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok, napi többször is úgy fáj a hasam, derekam, mintha menstruációs görcsöm lenne, de nagyon erősen! Az orvosom szerint normális, de én ezt nem akarom elhinni... Magne B6-tól sem múlik.
2010. nov. 21. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez semmi képen sem normális. Ha tényleg erős görcseid vannak szerintem nézesd meg magatokat. Ne rizikózz!! Ha nincs baj legalább megnyugszol.
2010. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább most öltözz fel és nézesd meg magatokat egy másik orvossal:)
2010. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
vigyázz, ez lehet vetélés...
2010. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy a legelejétől kezdve (2 hete) tart, amúgy semmi bajom, de napi 4-5 alkalommal meghalok úgy fáj. :( Vérzés, folyás nincs, 4 napja voltam orvosnál és akkor azt mondta, hogy ez normális és semmi bajom... De nekem is furcsa, holnap elmegyek máshoz. :(
2010. nov. 21. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Én így voltam mint te, csak nekem ez a nagyon erős a 14.hétben volt. Addig is fájt de elviselhető volt. Aztán volt egy alkalom, hogy azt hittem meghalok. Menten dokihoz, megnyugtatott, minden rendben volt, de azt javasolta ha hazamegyek igyak egy fél házi pálinkát, vagy konyakot. És komolyan mondta. hazamentem lefeküdtem, és 2 korty pálinkát ittam, és láss csodát 2 percen belül semmi bajom nem volt.

persze, most nem azt mondom, te is igyál, inkább doki, de nekem ez segített.

1,5 éves kisfiú anyukája

2010. nov. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez vagy vetélés gyanús vagy hugyhólyag gyulladás. Mindkettőben volt részem. Mindkettőnél ilyen tüneteim voltak, ezért ilyedtem meg a 2-ik terhességemnél is hogy elmegy a baba megint a 6. héten.

Menj mielőbb orvoshoz.

2010. nov. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen volt,és semmi baja sem a babának,sem nekem.Mai napig sem értem,hogy lehetett meg mitől ennyire erős.Nem feltétlenül vetélés,de azért mutasd meg magad.
2010. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!