Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most baba, vagy csak beteg...

Most baba, vagy csak beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Holnapra nem várom. Felment a hőm 37,4re. A torkom kapart csütörtökön és annyira fáradt vagyok már a torokfájás óta. Ma a vérnyomásom is magas és fáj a fejem, hányingerem van és szagundor. Mit vehetek be ha ez hőemelkedés és a fejfájásra??
2010. nov. 21. 18:09
 1/3 anonim válasza:
Egyenlőre ne vegyél be semmit várd meg,hogy mi lesz.Ez lehet baba is! :)
2010. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem se vegyél be semmit! Nekem is az első hetekben influenza tüneteim voltak, hidegrázástól kezdve minden...aztán a baba miatt:D Most vagyok 9+1 hetes, és nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen...

Tesztelj, nagyon kíváncsi vagyok!

2010. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Ugyebár mára nem vártam. Nega a teszt. Kettőt is megcsináltam hajnalban. Elvileg mindkettő 10-es érzékenységű. Most nappal is 37,3 a hőm. Délután elmegyek a patikába, utánaolvastam, hogy az oscillococcinum szedhető terhesen is. Nem jött meg amúgy..

Gratulálok a babához!!! Szorítok!! :-)

2010. nov. 22. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!