Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szexuális problémák terhesen?...

Szexuális problémák terhesen? Főleg mióta növekedésnek indult a pocak, de amúgy is?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de mióta terhes vagyok, de azon belül kb. 3-4.hónap kezdetétől hiába érzékenyebb a hüvelyem, meg ott belül, ennek ellenére sokszor van, hogy nem vagyok képes orgazmusra. Nagyon jó meg minden, van ez az intenzív érzés, a kívánással ,libidóval sincs gond, annyira jó, hogy majdnem bekövetkezik az orgazmus, de az esetek többségében mégsem jön össze, csak addig, hogy nagyon jó. Bocs, ha nem voltam értelmes. Ma már a sírás kerülgetett emiatt (megint). :(
2009. márc. 8. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azért írok, hogy emiatt ne sírj, mivel nekem nincs tapasztalatom, mert amióta terhes vagyok, el vagyunk tiltva. Szóval ha úgy nézzük, rosszabb helyzetben vagyok, mert én még addig se jutok el, hogy nagyon jó.

DE! Nagyon sok mindenkitől hallom ezt, úgyhogy biztos nem vagy egyedül ezzel a problémával. Lehetnek lelki okai is, mármint, hogy tudat alatt a babádat jobban félted, és ezért nem sikerül. De hidd el, szülés után biztos minden újra rendben lesz.

2009. márc. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem levő is írta, lehet nagyon félted a babát. Picit nálam is ez volt/van, érződött hogy nem tudom elengedni annyira magam... így megoldás maradhat az orális illetve manuális része a dolognak. Így viszont teljesen rendben ment minden, igaz most így a 36.-37. hétben már nem nagyon kívánom azt se. Fura... pedig még viccelődtünk is sokat a férjemmel hogy nálam a 3. trimeszterben sem csökkent a vágy. Hát dehogynem. Mostanra nagyon is. Na de nem ez volt a kérdés... szóval... próbáljátok meg ( ha eddig nem próbáltátok így ) minél többet inkább a fent említett módokon.
2009. márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne szomorkodj én is így vagyok ezzel. Libidó megvan és mégsem megy. Egyébként is olyan vegyes érzésem van a saját nőiességemmel kapcsolatban a pocak miatt. Biztos ez is hozzájárul, meg a hormonok.
2009. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolo, mint az előttem lévők, félted a pocit, a babát, esetleg a nőiességeddel sem úgy vagy, mint eddig.


Én 25 hetes agyok. Az orálissal minden rendben an, bár ott is néha elkalandozik a gondolatom, és azon gndolkozom, hogy szexinek lát-e a párom a pocival is.

Ha nem orális, az is jó, de amint a hasamhoz ér a hasa, úgy érzem, nyomja, és bafaszül a hasam. Nem tudom, lehet, csak a fejben van, és nem is történik meg. De féltem a babát.


Lehet, hog te még jobban aggódsz, náklad az aggódás miatt nincs orgazmus.

2009. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Hú, hát nem tudom. Szerintem nem a nőisségérzéssel van a gond. Az már inkább, hogy esetleg féltem a babát tudat alatt, félek mi lesz a méhösszehúzódások miatt, mert ugye az orgazmus azzal jár.


Jó tudni akkor, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Teljesen kétségbeestem, hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen. Meg az is lehet, hogy még több türelem kellene, vagy lassabban csinálni, nem tudom. Mert a fáradtságra nem lehet ráfogni állandóan, akkor már inkább lelki és hormonális oka lehet a dolognak.


De tényleg bosszantó, hogy a hormonok miatt tök jó érzékeny ott belül, mármint még érzékenyebb, mint nem terhesen, és ugye sokszor nagyon jó, de az istennek nem mennek tovább a dolgok attól a ponttól. Ez olyan mint mikor az ember már majdnem felér a hegytetőre, ott van már nagyon közel, de a manóért sem éri el a csúcsot sosem, hogy végre jöjjön a megkönnyebbülés. Na meg szerintem hamarabb fáradhatok, és ez is közrejátszhat.

2009. márc. 8. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!