Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hónapos terhesen nagyon...

5-6 hónapos terhesen nagyon látszik már a pocak? Vagy lehet még szépen kinézni menyasszonyi ruhában?

Figyelt kérdés
Akkor esküdnénk, és nem akarok begurulni az oltár elé... :/
2010. júl. 26. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagyon látszik.
2010. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon látszik.

De ettől még nem kell gurulni, bár nem tudom milyen alkat vagy. Én pl magas vékony alkat vagyok dinnyeszerű pocakkal :)

2010. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem édesek.:)

2010. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon látszik, de te érzed, hogy neked mi fér bele. Nagyon csinos lehet egy kismama is menyasszonyi ruhában, de én pl. nem vállaltam be, én nem akartam pocakkal az oltár elé menni. Így nekünk csak a baba születése után lesz esküvő. De egyáltalán nem ciki pocival, csak én nem szerettem volna.
2010. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6 hónaposan házasodtam olyan menyasszonyi ruhában, ami már mell alatt elkezd szélesedni és bugyros (királynős ruha) és ebben nem látszott, hogy várandós vagyok
2010. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen látszik, de szerintem nagyon csinos lehet egy kismama pocakkal!

Én mondjuk duci kismama vagyok, de sokkal jobban érzem magam igy 7 hónapos terhesen mint mikor nem voltam terhes, és ezeket a visszajelzéseket is kapom, hogy csinos vagyok:)! És mi is össze fogunk házasodni, csak a fehér ruha kimarad, mert nagyon egyszerű esküvőt akarunk két tanuval!:S


Ugyhogy szerintem ne rágódj ezen! Ha te jól érzed magad a pocival, akkor más is ezt látja:)!!


Üdv 29 hetes pocakos

2010. júl. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Alkatfüggő is. Molett kismamán nem kell hogy akármennyire is látszódjon egy 5-6 hónapos terhesség. Én nem vagyok molett (165 cm és 62 kg-ról kezdtem, 6 hóig 2 kg-ot híztam és hasam sem igazán volt. Van olyan szabású (nem kimondottan kismama!!) menyasszonyi ruha, ami simán rámjött volna akkor is.
2010. júl. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát én 167 cm vagyok, és 48 kg. Szóval biztos látszani fog... Még nem tudom mi legyen.
2010. júl. 27. 13:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor neked pláne nagyon látszani fog...
2010. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Húgom 34 hetes volt, és a világ leggyönyörűbb menyasszonya volt! Nem akarta felvenni a fehér ruhát, de sikerült rábeszélnem, és nem bánta meg! Legalábbis azt hiszem :)

Érdekes volt, mert akárhol próbáltunk ruhát,mindenhol olyat akartak rátukmálni amiben nem látszik a pocija, pedig mi olyat szerettünk volna amiben igen is látszik! És tényleg gyönyörű volt!

2010. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!