Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhes vagyok és...

25 hetes terhes vagyok és tegnap este sok, enyhén fehéres, vízszerű folyásom volt. Normális ez?

Figyelt kérdés
A folyás teljesen színtelen, szagtalan volt. Nem érzek semmiféle égő, viszkető érzést ami esetleg fertőzésre utalna. Még arra is gondoltam, hogy nem lehet-e a magzatvíz...de az még kicsit korai lenne. :P
2010. nov. 24. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz,én a végén hasonloan voltam,és kiderült fertőzés(a korházi illemhelyen szedtem össze)
2010. nov. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt (hasonlóképp 25. hét körül), nem is gondoltam semmi rosszra, mert nem égetett, nem viszketett, és sokan mondták, hogy óóóhhh, terhesség alatt normális...de aztán a doki inkább írt fel hüvelykúpot, és utána pár nap alatt el is múlt. Utána már sokkal kényelmesebb volt a helyzet.
2010. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha magzatvízre is gyanakodtál, akkor doki, MOST! Nem korai, nekem a 24. héten elkezdett szivárogni. Szerencsére sikerült bent tartani a babát, feküdnöm kell, most vagyok 31 hetes. Nem ijesztgetni akarlak, de ilyenkor inkább menj be a kórházba feleslegesen 100x, mint egyszer ne... Nekem csak egyszer volt szivárgás, és nem is voltam biztos benne, hogy az, és nem folyás, aztán semmi, szóval azt hittük, hogy fölöslegesen megyünk be.
2010. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem végig volt. Olyan tejszerű.
2010. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!