Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 héten túli kismamák: sokan...

40 héten túli kismamák: sokan vagyunk? Hogy bírjátok? Miben reménykedtek? Ma hidegfront lesz.

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekem már megszületett (7 hetes), de én is túlhordtam őt, és én is egyfolytában a frontokban reménykedtem. Viszont nálam a frontok nem jelentettek semmit, picurim nagyon jól érezte odabent magát. :)

Viszont a kórházban, mikor front volt, akkor csak azt vettem észre, hogy egyre több a baba. Úgyhogy még bármi történhet!

Nehéz már az utolsó napokban, főleg ha túlhordod. Az ember türelmetlen nagyon, de most már tényleg csak pár nap (vagy akár óra) és kezedben tarthatod a kicsikédet!

Könnyű szülést kívánok!

2010. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is már megszültem (4 hete), de én is túlhordtam 1 héttel. Hiába volt front, hiába volt telehold...

Végül aznap született meg, mikor megbeszéltük a dokival, hogy másnap beindítja a szülést. Hazaértem, örültem, hogy de jó, holnap szülünk, erre jöttek a fájások, és még aznap megszültem :) Az én babám a beindítás tervétől ijedt meg :)

2010. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én holnapután leszek 40. hetes, de ma azt mondta a doki, hogy még messze a szülés. Teljesen zárt a méhszáj és jól érzi bent magát a Picúr. Nem tudom mi lesz, pedig már én is szülnék. Neked vannak fájásaid, vagy valamit érzel? Én remélem beindul indítás nélkül és simán meg tudom majd szülni, nem kell császár. De a frontok eddig nálam se hatottak. :(
2010. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap volt amnioszkópiám, azóta görcsölgetek meg vérezgetek, de semmi komoly. Amúgy eddig nagyon jól voltam, de most már kezdek nyűgösödni, mert fáj, ha felülök, járkálok, stb. A méhszájam tegnap nekem is zárt volt, kíváncsi vagyok, holnap mi lesz...
2010. nov. 24. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Na, van már valami?
2010. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!