Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy érzi magát ma, hogy...

Ki hogy érzi magát ma, hogy beköszöntött a hidegfront?

Figyelt kérdés

Engem napok óta kínoz a fejfájás, szédülés, lehangoltság. Erőm híján vagyok, pedig lenne mit csinálni. Alig bírok valamit csinálni, nincs erőm állni sem. Eluralkodott rajtam a lustaság is napok óta. Ti hogy vagytok ezzel?

32+1h km.

Írjatok!!! :-)


2011. aug. 8. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk még 30 fok van :( Várom már nagyon a lehűlést :) A terhességem elején iszonyatosan rosszul voltam hidegfrontok esetén, egyfolytában fájt a fejem, ki se bírtam kelni napokig az ágyból, nem használt semmi. Most pedig már meg sem érzem :) Úgyhogy én most várom :)
2011. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De jó neked, én most érzem csak igazán, így a vége felé! :-)
2011. aug. 8. 12:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Tegnap egész nap tiszta kótyagos volt a fejem, ma meg hányingerem van és nem tudtam ma még enni, már 2 szer hánytam. Nem vagyok éhes se. Pedig egy hete már elég jól voltam. Tegnap biztos a hidegfrontot éreztem, de ma nem tudom mi van. Amúgy régen soha nem éreztem meg a frontokat. 16hkm
2011. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én totálisan zombi vagyok 3 napja, már alig várom, hogy jöjjön a hideg front, szeretem a hűs levegőt amúgy is :)

Nekem tökéletes a 20-23 fok!

2011. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is csak mióta terhes vagyok érzem ennyire durván. Pihenj sokat kedves második, és igyál sok folyadékot.
2011. aug. 8. 14:04
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én érzem magam élő halottnak :-) Én is bírnám ha a nyár max. 25 fokos lenne. De most ez a párás levegő...pfff...kész vagyok.
2011. aug. 8. 14:06
 7/11 anonim ***** válasza:

én tegnap még nagyon aktív voltam, lemostam a fürdőben a csempét, ajtókat az egész házban, de ma iszonyatosan vagyok...:/

délelőtt sétáltunk a kisfiammal a játszira, azt hittem elájulok...nálunk még nagyon meleg van, és nagyon fülledt az idő.

várom már a beígért 20-23 fokot, nekem az most tökéletes, egyébként is télszerető vagyok inkább.

2011. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk folyamatos a pocikeményedés és fáradt vagyok nagyon! Remélem ez a front kihozza a bébit a pociból! :D


38+3 kismama :D

2011. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is nyomi vagyok, de már csak azért mert nagyon szülnék! Szombatra voltam kiírva és még csak ki nyílt a méhszáj!!! Türelmetlen vagyok, mert akik jóval előttem jártak is, már megszültek.
2011. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Ki sem nyílt a méhszáj
2011. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!