Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mi lehet? Vizsgálattól...

Ez mi lehet? Vizsgálattól lehetett? Esetleg ez a nyákdugó?

Figyelt kérdés
Tegnap délután voltam dokinál,aki a méhszájamat is megvizsgáltam.Ma reggel barnás zselés anyagot találtam a wc-papíron,azóta semmi ilyet nem tapasztaltam.A méhszájam már 2110-es.Köszi a válaszokat.37 hetes km.
2010. nov. 25. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
szia! igen valószínű ez a nyákdugó!
2010. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A vizsgálattól is lehet.Nekem is volt elég gyakran.
2010. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem is barnázs-véres csíkos-kocsonyás anyagú volt a nyákdugóm már 2x is.


2 kisfiú anyuja

2010. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
barnázs=barnás bocsi....
2010. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Annak idején nekem is volt, bár nem sűrűn. A doki az mondta, hogy ne ijedjek meg, mert csak méhnyaknyák:)(elég fura neve van, de nekem volt 32 hetesen is, meg később is, végül a 41.héten császároztak, tehát biztosan nem nyákdugó volt)
2010. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt. Bár én pénteken voltam vizsgálaton, szombaton nyákdugó, vasárnap baba lett. 38 hetesen született meg a babánk.
2010. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyákdugó...ami a vizsgálat következménye...ezért is nem nagyon szeretnek ilyenkor vizsgálgatni már csak mínél kevesebbet
2010. nov. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a doki azért van mert elkezdett a méhszáj kitágulni és lassan itt az idő!
2010. nov. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehetett a nyakdugo. A masodik terhessegemnel a 38. heten volt ilyen 3 napon at, de vegul meg ket het volt a szulesik, pedig pont olyan mehszaj ertekeim voltak, mint neked.
2010. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!