Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Medrol (szteroid) szedése...

Medrol (szteroid) szedése mellett, lehetséges-e hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A párommal az utolsó szeretkezésünkkor nem használtunk óvszert,akkor még nem szedtem ezt a gyógyszert.Azóta hogy szedem ,nem volt még menstruációm. Már egy hete késik lassan,lehetséges hogy ez csak a gyógyszer szedésének következménye? Vagy tényleg terhes lehetek?Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 26. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy teherbe estél.Viszont ha most kezdted szedni a medrolt az csinálhatott hormonzavart is.Mi ezt nem tudjuk neked pontosan megmondani.Ha már egy hete késik akkor nyugodtan csinálj egy tesztet,biztosan kimutatja,hogy az vagy e vagy nem.Én is medrol mellett estem teherbe,te mennyit szedsz?Ha esetleg az vagy akkor minél hamarabb beszéld meg az orvosoddal a továbbiakat.

32hkm

2010. nov. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Nekem most napi 64mg-ot kell szednem.Csinálok tesztet,és hát kíváncsi leszek:)

2010. nov. 26. 11:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Húúú elég sokat szedsz,sajnálom!

Ha az lennél feltétlen beszéld meg az orvossal,mert engem leállítottak szinte azonnal róla,pedig keveset szedtem.Viszont nálam is voltak problémák hormonálisan elég sokáig.Vagy 10 évig szedtem és mindig volt valami baj.Sajnos ez a gyógyszer ilyen :(Azért majd írd meg a választ!

Vigyázz magadra!

első voltam

2010. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Medrol önmagában is elég durva szer, nemhogy terhesség esetén...
2010. nov. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!