Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyulladáscsökkentő (szteroid)...

Gyulladáscsökkentő (szteroid) mellett lehet fogyni hasról? Vagy csak akkor megy le ha már nem szedem?! Mozgok, kevesebbet eszek, Ment le 1 kg de nem veszem észre.3-4kgnak kéne lemennie. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Fú, figyelj. Én is hónapokig szedtem Crohn miatt. Elvileg szerintem nincs akadálya, de akkor én is meghíztam.

Mikor lehet kb. abbahagynod?

2011. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát sztem 1 hónap. de már feljött a hasamra 4 kg. nagyon látszik mert alacsony vagyok. Neked lement? most csinálok felülést meg kicsit szoktam futni is de még nem látok semmit.
2011. febr. 10. 14:51
 3/5 A kérdező kommentje:
te mikor hagytad abba? és mennyi idő után ment le? kellett mozognod?
2011. febr. 10. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 2008 július elejétől 2008 október elejéig szedtem, kb. 5 kg ment fel. Aztán 2008 december közepétől január végéig, és február közepétől március végéig. Ez már 2009.

Én csípőre híztam meg mellre. Főleg mellre. 54kg-ról mentem fel 61-re, pedig szinte nem ettem semmit sem. Azóta 49kg is voltam már a nyáron, most 52-53 vagyok.

Én nem mozogtam, mert beteg a lábam. Szerintem le fog az menni, igaz, nekem rendesen akkor ment le, amikor 2009 februárban nagyon lebetegedtem. 8 nap alatt lement 6kg.

Amúgy szerintem jó úton jársz, mert ha nem is fogysz, akkor is erősödsz, és ha majd végre elhagyhatod, már benne vagy ebben az életmódban, és könnyebben tudsz lefogyni.

Sok sikert, fel a fejjel :)

2011. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget:)
2011. febr. 10. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!