Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyasági támogatás kérelemmel...

Anyasági támogatás kérelemmel kapcsolatban kérhetek segítséget tőletek? Részletesen lejjebb.

Figyelt kérdés
Nemsokára megszületik a kislányom és majd szeretném megigényelni az egyszeri anyasági támogatást. Az űrlapon van egy olyan kérdés a gyerekkel kapcsolatban, hogy "mióta van a háztartásban?" Erre milyen dátumot kell írni? Azt, amelyik napon született a baba, vagy azt a napot, amikor hazavisszük a kórházba? (elnézést, ha butaságot kérdeznék, de tényleg nem tudom). Köszönöm.
2010. nov. 26. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mi a múlt héten adtuk le az igénylést,és én azt a dátumot írtam,mikor megszületett,és már utalták is a pénzt.Jó babavárást neked!:-)
2010. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ilyen hamar utaltak? Szerencsés vagy.
2010. nov. 26. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
A baba születése napját kell beleírni, hiszen ekkor került a családba :)
2010. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kicsi születés napját ,ehhez hasonló kérdés van a családi pótlék igénylő lapon is.
2010. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor a kicsi megszülett azta napot kell feltüntetni hosz onnantól a családhoz tartozik ő is.
2010. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2010. nov. 29. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!