Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor megtudtátok, hogy...

Amikor megtudtátok, hogy babát vártok, onnantól kezdve voltak olyan ételek melyekről lemondtatok, és onnantól kezdve ettetek olyan ételeket amiket előtte nem?

Figyelt kérdés
Például: Lemondtál a McDonald's ételekről, de fogyasztottál sok zöldséget?
2010. nov. 26. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindenről lemondtam, olyan hányingerem volt 3 hétig...
2010. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
bocs, 3 hónapig
2010. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán lemondás volt, hanem undor -cola és csoki- meg ellenállhatatlan vágy -almalé és fahéjas csillag :D
2010. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Soha életemben nem voltam nagy joghurtos, de terhességem alatt minden nap megettem egy szilvás joghurtot, nem kötelezőből, csak azért, mert megkívántam. A disznóról és a marháról mondtam le, vagyis, nem tudtam megenni azokat. Azóta is nehezebben fogyasztom őket, pedig már 4 hónapos a babám.
2010. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A végén diétáznom kellett, mert vizesedtem, -semmi só- szörnyű volt :(

Igaziból az elejétől fogva mindent ettem, amit addig, a kávé volt kérdéses, de a dokim áldását adta rá. Több húst kellett volna ennem, de nem bírtam, mert előtte se szerettem.

2010. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Néha megettem a McD-s kaját, kb. havonta, mert egyébként is csak kb. ilyen jelleggel kívánom meg. Amit nem ettem sűrűn az a chips és a kólafogyasztásomat is minimalizáltam (kb. egy héten max. egy pohár).
2010. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én mindent ugyanúgy ettem, mint terhességem előtt. Csípőset is, zsírosat is... szerencsére nem undorodtam meg semmilyen kajától, viszont kívántam az édeset... ha nem vagyok terhes akkor kb évente egyszer eszem édeset..


Viszont mikor már meglett a baba... na akkor sok mindenről lemondtam, alap ételekről is, mert mindentől fájt a hasa. :(

2010. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a camembert sajtot csökkentettem minimálisra, pedig imádom. Illetve nem kóstolgatom a fasírtot nyersen.

Amúgy átállt a szervezetem, és sok olyan dolog van, ami nem csúszik (pl. a csirkehús). A mákot soha nem ettem meg, és a napokban befaltam egy nagy tál mákos gubát...

Most inkább a vastartalmú kajákat (vörös húsok, mák) eszem, de nem tudatosan - egyszerűen kívánom!

2010. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mindennap ettem egy almát, és ittam valami tejterméket. Előtte alig fogyasztottam ilyeneket. Leredukáltam a kávéfogyasztást, és rengeteg meggyes gyümölcsjoghurtot ittam meg.
2010. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lemondtam az energiaitalról azonnal és a kávéról. Nagy függő voltam, nem terveztük a babát se. De a kávét vissza kellett iktatnom olyan alacsony volt a vérnyomásom. Persze a doki mondta. Amúgy másban talán nem változtattam, nem járok mekibe se burger kingbe meg nem eszek kelbimbót, mert nagyon puffadok tőle és a baba is szétrugdos olyankor. Nagyon sok levest főzök, többet mint előtte. Zölsdég-gyümit előtte is nagyon sokat ettem. Ja és rá vagyok kattanva az almalére meg a barackra, de utóbbitól nagyon ég a gyomrom.
2010. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!