Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit éreztetek mikor megtudtáto...

Mit éreztetek mikor megtudtátok, hogy jön a baba?

Figyelt kérdés
Pénteken lett pozitív a tesztem, azóta is olyan izgatott vagyok, ha rá gondolok a torkomban dobog a szívem. Nagyon vártuk a babát, és most olyan hihetetlen! Egyszerre érzek félelmet és örömöt.
2010. dec. 13. 13:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia.Nagyon örültünk.:):)Tervezett baba volt és elsőre sikarült.Gondolhatod...Nem is számítottunk,hogy ilyen gyorsan jönni fog hozzánk.:)2.baba.:)Most 6 hós.:)
2010. dec. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához.:)
2010. dec. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A "húdenagyonboldogvagyok" és a "nincsvisszaút"-most már itt van a baba kb. ezt éreztem egyszerre:-))

Félelmet nem csak olyasmit hogy innentől kezdve megváltozik az életem, stb.stb.

2010. dec. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2010. dec. 13. 14:02
 5/18 anonim ***** válasza:

Én olyan izgatott lettem, hogy tízpercenként kellett mennem pisilni és nagydolgot végezni egyszerre :) Nagy volt az öröm, de a félelem és az aggódás is, hogy most mi lesz? Vége a régi életemnek, a munkámnak, (be is bizonyosodott, mert meg is szünt gyes alatt a m.helyem), és teljesen új élet kezdődik. Igy is történt, új élet, de minden nagyon jó benne! :)


Szívből gratulálok és sok boldogságot, egészséget Nektek!

2010. dec. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Határtalan boldogságot.8év után sikerült.
2010. dec. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szintén kimondhatatlan boldogságot. Vártuk már nagyon, 3. lombikbeültetésre sikerült teherbe esnem:)
2010. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14.06-os vagyok, mi 14 évet vártunk Rá :)
2010. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mi "csak" 2,5 évet vártunk rá.

Ültem és vigyorogtam, hogy Jézusooom, terhes vagyok! Volt, hogy munka közben is mosolyra húzódott a szám, hogy kismama vagyok. :)

2010. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :) Én is igy érzek! Valamint már alig várom hogy bejelentsük a családnak, ha a dokinál is minden ok akkor karácsonykor tervezzük, nagyon izgi. :) Amúgy nászúton hoztuk össze a babát, nagyon romantikus :P

Hogy üröm is legyen az örömben azért: én épp pénteken kaptam meg életem állásajánlatát, amit most emiatt nem mertem tiszta lelkiismerettel vállalni, megmondtam a cégnek mi van és most ők is izgulnak mi lesz az ultrahangon csütörtökön. :)

Azért remélem az összhatás pozitiv nálad! Nálam egyértelműen az, minden félelem és izgalom ellenére!

2010. dec. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!