Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor megtudtátok, hogy...

Amikor megtudtátok, hogy babát vártok, onnantól kezdve voltak olyan ételek melyekről lemondtatok, és onnantól kezdve ettetek olyan ételeket amiket előtte nem?

Figyelt kérdés
Például: Lemondtál a McDonald's ételekről, de fogyasztottál sok zöldséget?
2010. nov. 26. 16:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én csak a tiltólistás kajákról mondtam le, mint pl. a camamber, és nem használtam vegetát (azóta sem), nem ettem "zacskós" kajákat, viszont annyira kívántam a mekis kaját, hogy kb. havonta egyszer elmentünk enni.
2010. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is lemondtam a zacskós kajákról, a meki és társairól (burger, kfc, stb.), talán a pizza hut jöhet szóba nagyon-nagyon ritkán, kávé, alkohol, energiaitalok, kóla és társai (szénsavasok: sprite, gyömbér, stb.), sajtok (kivéve, amit szabad), szalámi, ilyesmi. Néha eszem virslit és felvágottat és egyéb dolgot, amire rá van írva sok E, de az ízesített Danone joghurtban is van sajnos. Vigyázok az édességgel is, biztos, ami biztos. Szóval, igen, próbálok friss kaját enni, nagyon sok zöldség és gyümölccsel (eddig is ettem). Mekibe eddig (7 hónap alatt) talán kétszer voltam, amikor nagyon megkívántam, éhes voltam és más lehetőség nem volt. De normális étterembe néha járunk.
2010. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a kávét csak az elején zártam ki, néha megiszom egyet vagy teát, igaz nagyon ritkán, max. káthetente egyszer-kétszer.
2010. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a nyers húst, vagyis a tatárbifszteket illetve a penészes sajtokat zártam ki. Most már figyelek, hogy ne egyek pl hüvelyeseket, illetve karfiolt meg ilyeneket amik puffaszthatnak. 39+1 hetesek vagyunk, szóval ez utóbbikat azért nem eszem.
2010. nov. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!