Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11. hétbe léptem. Eddig semmi...

11. hétbe léptem. Eddig semmi bajom nem volt. Most meg állandó hányinger kísér ma egyszer már hánytam is akkor megkönnyebbültem de ez csak egy darabig tartott. Ti mit szedtek ellene? Mit lehet kismamáknak?

Figyelt kérdés
Az előző terhességemnél nem volt így.Ott első perctől rosszul voltam reggelente,de megkönnyebbültem aztán ment egész nap minden simán.Ilyenkorra már lassan elmúlt.Most meg az első trimeszter végén kezdődik.Annyira kikészit hogy csak egész nap feküdnék de gyerek mellett ez igen nehéz.Adjatok tanácsot ti mit csináltok?
2009. jan. 15. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
erre szerintem nincs igazábol gyógyszer!a b6vitamint szerintem szedheted,mert azt szoptatás alatt is lehet!én is sokat feküdte az elsö idöben!ez elfog nem sokára mulani!csak kitartás!
2009. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, erősebb lett a 11. héttől az émelygés, el is csodálkoztam. A friss levegő segít nekem, meg ha akkor is eszem kicsit, ha rosszul vagyok. A szénsavas üdítő meg megböfiztet, kicsit attól is megkönnyebbülök.
2009. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!