Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magne B6 hányinger ellen?...

Adri baba kérdése:

Magne B6 hányinger ellen? (12hetes vagyok) Mennyi a javasolt mennyiség? Vagy más praktika?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Korpovit keksz; illetve reggel felkelés előtt, egy jó hideg kefir "vált be". Azért írom idézőjelben, mert az sem mulasztotta el, de legalább enyhítette.
2010. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is sokat hánytam meg háyningerem volt patikus ajánlotta a B12 vitamintÉs nekem bevállt
2010. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én a 17. hétig hányingerrel szenvedtem. Hideg innivaló, éppen amit kívánsz kortyonként. Gyümölcs, keksz, pattogatott kukorica, nekem ezek jöttek be.

A 10. hét környékén kezdett enyhülni, de akkor is még egész napos volt. Rágó (gyümölcsös), később kizárólag mentholos. Illetve cukorkák. Szintén gyümölcsös és később kizárólag mentholos. Nem tudom miért, de nekem ezek segítettek. B6, Magne B6, Dedalon semmi.

Egy homeopátiás szert szedtem, nekem az is csodákat művelt sokszor. Ez ugyan utazás betegségre való, Cocculine a neve, de nekem bevált. Később arra is használtam amire írták és ott is jó szolgálatot tett. Nyugodtan lehet óránként is szedni, akár kettőt is belőle.

Kitartást, remélhetőleg már hamar elmúlik.

2010. nov. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én alapból szedek napi egy Magne B6-ot. Egyik nap nem vettem be este, cudar volt a másnapom, felét persze a wc-n töltöttem. Azóta nem felejtem el bevenni. Szerintem jó!

2010. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a cola volt az ami teljesen bevált. Egy-két korty, és jobban is voltam. :)

2010. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!