Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik ovutesztet használtak a...

Akik ovutesztet használtak a teherbeeséshez és be is vált, melyik napokon voltatok együtt, melyik napon jöhetett össze a baba?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
a 16. napon
2010. nov. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És a teszt szerint pozitív vagy már negatív nap volt?
2010. nov. 28. 09:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem két pozitív nap szokott lenni, mi mindkettőn együtt voltunk, és az azt követő első negatív napon is. Szóval három egymást követő napon, de előtte viszont egy hétig nem. Azt nem tudom, melyik lett a sikeres, de előtte csak a pozitív napokon próbáltuk, és akkor nem jött össze.
2010. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi az elsö pozitiv napon voltunk együtt,elötte sem utánna sem.(Nem tudtunk többet együtt lenni a munkánk miatt.) Igy pontosan tudom hogy mikor fogant meg a babánk. 40km. :-)
2010. nov. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi is az egymást követő 2 pozitív napon voltunk együtt, majd az azt követő negatív napon. Előtte utána sokáig nem. Azonnal, az első ovutesztes próbálkozás után teherbe estem. Azelőtt 7 hónapig nem sikerült. Rosszkor voltunk együtt. Azt viszont nagyon nehéz megmondani,h. melyik napon sikerült a fogamzás a 3 nap közzül. Szerintem szükség volt mind a 3 napra.

35 h kisfiús kismama

2010. nov. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
első vagyok. A két pozitiv nap után az első negativ napon.
2010. nov. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi az utolsó pozitív napon voltunk.
2010. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2 napig volt pozi,ezeken a napokon és az első nega napon voltunk együtt és sikerült!

Se előtte se utánna pár nappal nem akcióztunk.

Régebben amikor csak az első pozi napon és utánna meg a negán voltunk együtt akkor nem sikerült.

2010. nov. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk meg pont úgy alakult, hogy egyszer tudtunk együttlenni, az utolsó pozitív napon és sikerült.
2010. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Van olyan esetleg, aki pozitív ovu teszt előtti napon történő együttlétből esett teherbe? (Péntek: negatív teszt, este együttlét, szombat: pozitív ovu teszt, vasárnap: pozitív ovu teszt, hétfő: negatív)

Köszönöm előre is! :)

2020. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!