Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aerobik edző és 12 hetes...

Aerobik edző és 12 hetes kismama vagyok. Hol tudok utána járni, milyen gyakorlatokat végezhetek?

Figyelt kérdés
Ünnepek alatt szünetet tartottam az aerobik oktatással és két ünnep között tudtam meg hogy terhes vagyok (10.hétben). Most töltöttem a 12.hetet, holnap lesz az első órám 2008-ban (egyébként 3 éve oktatom). Ne ugrálós aerobikra gondoljatok, hanem alakformáló jellegűre, steppad, súlyzó, szőnyeg...Hol tudok utánajárni, milyen gyakorlatok "engedélyezettek" ilyenkor és meddig?
2008. jan. 14. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem a védőnőt és az orvost,hogy mit ne csináljak,amúgy dettó ua.csinálom és 12 hetes vagyok,de sajna nekem le kellett állnom,mert sokat keményedtem.Ami alhasi izomból való emelés,hasazás,lábemelés van azt felejtsd el.Az ugrálást is.Súlyzózni lehet mellre,karra,amivel nem húzod meg magad olyan gyakorlatokat csinálj.Hintázni,rugózni,kitörést csinálni lehet óvatosan és ne vidd túlzásba.Igyál közben sok folyadékot és ne melegedj ki.Nekem ezt mondták.
2008. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is aerobokos vagyok és mindenképpen visszavettem a tempóból, mivel rengeteg helyen olvastam, hogy a pulzus nem mehet 140-150 fölé.Ha meg sem izzadok akkor is a pulzusom már veri az értékeket.Tehát nincs hasizom gyakorlat, mert összenyomhatod a babát, ugrálás,kimerítő edzés stb.Nehéz kibírni, de megéri.
2008. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok,és konditerembe járok edzeni.nagyon sok mindent csinálhatsz,szinte mindent kivéve has.biziklizek 20-30 percet,gyalogolok 30 percet,hátazok,vállazok,karozok,lábazok.ovatosan és tudatosan kell mindent csinálni és akkor nem lesz baj.Rubint Réka dvd-je is nagyon jo˙(kismamáknak is van)
2008. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!