Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy álljak neki a babakocsi...

Hogy álljak neki a babakocsi vásárlásnak? Tudom, hogy olyat akarok, amit könnyű forgatni, akár egy kézzel is és van alul csomagtartója. De hogy hol keressek, használtat vagy újat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Mennyit szánsz rá?

Mindenképpen próbáld ki, hogy egyenesen megy-e a kocsi, mert mi pl. nagyon megszívtuk a Kunert Vippel. A fene sem gondolta, hogy erősen balra húz, így szenvedés volt a levegőzés. (+ nagyon nehéz)

Már lecseréltük Hauck Malibura. Tudom ajánlani, a Brendonban vettük. Bővíthető, könnyen irányítható, maga a kocsi is könnyű. Nagyon szeretjük!

2010. nov. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az egy dolog van, amire bármennyit hajlandó vagyok szánni mert hosszútávú befektetés, úgy gondolom, és mivel már 4 éve főállás bébiszitterként dolgozom, tudom, mekkora nyűg a rosszul irányítható babakocsi, de idáig nem volt beleszólásom a választásba, most végre jön az első saját baba!!! Szóval, márkanevekre, összegekre lennék kíváncsi, olyan kéne, amihez van pici hordozó is az újszülöttnek, de pl. nem tudom, hogy ezekből az összes mehet-e a kocsiba autósülésnek amíg pici. A Brendonban már egyszer voltam nézelődni, de szeretnék tippeket kapni, esetleg más üzletekről, konkrét márkákról hallani! :)
2010. nov. 28. 23:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a Bippa kft.-nél vettünk Anmar Hilux babakocsit. Ez egy diszkont áruház, google-ban rá tudsz keresni.

A babakocsi is nagyon jónak tűnik, a leírt igényeidnek is megfelel.

2010. nov. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bergon kocsik nagyon jók.Lehet,h nagy batár,de ha nem buszozni akarsz vele,szerintem super.A kerék nagy legyen!
2010. nov. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mérlegeld, hogy milyen terepen használod sokat, nem mindegy egy falusi zúzottköves "út" vagy aszfalt. Mennyit utaztok, nagyszülőkhöz, bármi, az összecsukhatósága miatt.

A többi igazából már a te igényeid szerint megy, állítható tolókar stb. A kiegészítő sem mindegy, van-e hozzá pelenkázótáska, esővédő, mennyire tisztítható, több babát is kiszolgálna...

Érdemes az üzletben tenni vele egy próbakört, hogyan forog a kerék, könnyű lefékezni, kanyarodni, mennyire érzed stabilnak.

A Bergont és a Brendont én is néztem már, mind a kettő kínálata jó, mi még csak most nézzük meg a Bippát.

Keress rá neten, böngéssz, aztán, ha már kialakult egy elképzelés, mehettek élesben is nézelődni. :)

2010. nov. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak és kizárólag Maxi-Cosi Murát vennék,ha nem számít a pénz!Azzal tuti lehet boldogulni!3 babakocsim volt már,és az egy ami használható is számomra!
2010. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
először döntsd el h kb mennyit szánsz rá, mert nagy árkülönbségek vannak, lehet venni 200 ezerért is babakocsit. Olyat akarsz amihez van mózeskosár és autósülés is, vagy elég egy vízszintesig dönthető kocsi? 3 kereke legyen, 4 vagy 8? Milyen útviszonyok között fogod használni, a városban tologatod majd, vagy olyan helyen ahol pl nincs rendes járda (akkor praktikusabb a nagy kerék), fogsz vele tömegközlekedni, mert akkor inkább legyenek kisebbek a kerekei. Ha kb belőtted h mit akarsz, akkor nézd meg pár nagyobb babaáruház weboldalát, ott vannak árak, ki tudod választani, hogy melyik tetszik, aztán menj és próbálgasd ki őket. Ha pedig megvan a márka, típus amit szeretnél, akkor keresd meg az interneten, hogy hol a legolcsóbb, mert nagy különbségek vannak, és olyankor érdemes rákeresni vaterán is, mert akkor már nem 5000 kocsi között kell bogarásznod, csak mondjuk 50 között. Nekem chicco kocsim van, nagyon szeretem, nagyon könnyű tolni, lehet vele tömegközlekedni, könnyű összecsukni.
2010. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia. Az ígénytől függ hogy milyet akarsz. Mi bergont vettünk, jó tágas, nagy kerekekkel, mindent tud, de egy nagy monstrum, nehéz tolni, egy boltba sem tudtam vele bemenni kényelmesen. Mi vettünk egy Graco mirage babakocsit is (vatera), amivel tökéletesen meg vagyok elégedve. Viszont a bergon télire jobb mint a másik Nekünk, főleg hogy februárban érkezik a kistesó, mert jól téliesíthető és tuti nem fázik majd benne Ő sem.
2010. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Hát, 4kerekeset szeretnék, olyat amihez van mózes meg autósülés is, és totál városban fogom használni, sétálni aszfalton, a kocsink meg kombi, szóval így is, úgyis befér, ha rokonozni megyünk. Esővédő persze kell rá, pelenkázótáska pont nem muszáj, jó lenne ha alakítható lenne, hogy nekem háttal vagy velem szembe ül a kicsi... hát kb ennyi, most kiöntöttem a lelkem! :) Ja és boltbamenősnek kell lennie, az biztos! :)
2010. nov. 29. 19:13
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja, és hogy mennyit szánok rá, hát. kb. 60 és 100 ezer között.
2010. nov. 29. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!