Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kezd látszani a...

Adri baba kérdése:

Mikortól kezd látszani a pocakom? Most 19 hetes vagyok, alakul de még nem veszik észre hogy babát várok!

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 19 hetesen már láttam, de aki nem tudta nem nagyon vette észre. Azt hittem, hogy biztos ahogy öltözködöm, vagy ilyesmi, de mikor 8 hónaposan is simán ácsorgok a buszon és senki sem próbálja átadni a helyét, akkor gyanus, hogy sose lehet akkora pocid, hogy észre vegyék, ha ennyire nem figyelnek.

Mondjuk én Pesti vagyok, az lehet, hogy más.

2009. jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ez függ a testalkattól is. Én vékony alkatú vagyok, ezért nekem már a 16. héten is lehetett látni, de van akinek még az 5-6 hóban is alig látszik vmi. Első válaszolónak: Nem városfüggő. Én vidéki vagyok, amikor a kilencedik!!! hónapban hatalmas hassal mentem be egy gyógy szertárba, szélesre tártam az ajtót, hogy beférjek:), erre a mögöttem jövő középkorú nő bement előttem, majdnem fellökött. És még meg is volt sértődve, hogy nem megyek arrébb. Pedig látta, hogy pocakos vagyok.
2009. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezidőtájt nekem sem volt egyértelmű, egy csaj mondta a muinkahelyemen, hogy nem tudta eldönteni, hogy csak hasra híztam-e egy kicsit, vagy terhes vagyok.

Most 32 hetesen meg már úgy nézek ki, mintha lenyeltem volna egy jó nagy lufit.

2009. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, ne aggódj, szerintem mostanság fog elkezdeni igazi babás pocak nőni. Nekem legalábbis így volt. 18-19 hetesen még azt mondták rám, hogy jól bevacsiztam, aztán eltelt kb 2 hét és már szép kismamás pocak látszódott. Tudom, ilyenkor az ember lánya türelmetlen, de hidd el, nemsokára mindenki számára egyértelmű lesz, hogy anya vagy!

Jó babavárást!

2009. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sziasztok, nekem ilyenkor félidőben kezdett picit, de aki nem tudta nem vette észre. 6. hónap végéig dolgoztam (fodrász) még akkor sem kérdezett senki, furcsálták, h miért nem maradok tovább. Na akkor elmondtam, h mert baba. Nem mindenki hitte el:) Na és hol hordod a pocakod?? Én is vékony voltam, csak pocakra híztam.

Bkv? Ne reménykedj, bunkók az emberek, tisztelet a kivételnek. Én mindig fogtam fél kézzel a pocim, másikkal kapaszkodtam, akkor néha észrevették magukat, hogy nem csak úgy kövér vagyok:):)

2009. jan. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem elég 'hamar' kezdett látszódni. Úgy a 13-14. héttől. Így félidőben pedig már kabáton keresztül is észre lehet venni. Bár nekem van kis feleslegem a pocimon. Szóval nagyon emberfüggő, mikor kezd el látszódni. És ne is foglalkozz vele, hogy ki mit gondol. Ha le akarsz ülni a buszon, akkor pedig állj ki magadért! Ez csak így működik! És ne hidd, hogy baj van, csak mert mások azt mondják, kicsi a pocid ehhez a korhoz! A pincurka csinál magának elég helyet!

És az első kismamának! Észreveszik, ha valaki pocakos, csak sajnos nem törődnek vele. Ha érdekel, volt egy korábbi kérdés, amiben ezt tárgyaltuk ki. A 7. oldalon található. Ha valakit érdekel. Szomorú, de ilyenek az emberek. :(

Mindenkinek boldog babavárást!

20 hetes kismami

2009. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hány hetesen lett,pocakod?
2021. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!