Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen jelei vannak a vetélésnek?

Milyen jelei vannak a vetélésnek?

Figyelt kérdés

Volt két pozitív tesztem, viszont kedden, a ciklus 40. napján elkezdtem barnázni. Rögtön doki, aki UH-n még nem látott semmit, de a méhnyálkahártya vastagsága utalhat terhességre, na meg a tesztek is. Valószínű később fogant a baba. Barnázás ellen kaptam Duphastont. Ennyi. Köv. csütörtök kontroll, és hátha lát valamit már.

Szerdára enyhült a barnázás, tegnap de. viszont fájt a pocim, mintha meg akart volna jönni. Mikor elmúlt, akkor viszont pár sötét pecsét követte. Tegnap munka után egyből fekvést rendeltem el magamnak, ma pedig szabin vagyok, a barnázás is mintha szűnőben lenne. Ja, és tegnap este vettem be plusz 1 szem Duphastont. A dokit nem kerestem, szerintem fölösleges lett volna. Ha kedden UH-n nem látott semmit, akkor 2 nap múlva sem lett volna még nagy változás, a gyógyszert szedem kitartóan, megpróbálok ma és a hétvégén pihenni, illetve Gravidát is szedek.

A kérdésem csak annyi, hogy ugye amíg nincs erős vérzés, nem kell aggódjak? (Arra az eshetőségre, hogy a baba felszívódik, nem is gondolok...)

Ugye sokan vannak úgy, hogy a terhesség elején barnáznak, mégis egészséges babájuk születik?

Nyugtassatok meg, kérlek!


2009. jan. 16. 11:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én csak annyit szeretnék mondani, hogy nekem egyik reggel görcsölt eléggé a hasam, később nem. Utána 2 napig barnáztam. Aztán 3. napon megindult a vér... Szerintem mindenkinél más.

De ha elmúlt a barnázásod az jó jel! :-)

2009. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

És szedtél gyógyszert is, úgy ment el a baba? Mert én ma 3. napja szedem, de az előbb láttam, hogy még mindig tart a barnázás.... Remélem, segít a Duphaston. Ha pedig emellett is elmegy a baba, akkor annak biztosan oka van, és nem Őt szánták nekünk odafenn...

Olyan sok helyen olvasom amúgy, hogy a kismamának vérzése is volt, a baba mégis megszületett!

2009. jan. 16. 16:01
 13/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnos nem maradt meg a baba. Amiről írtam, a görcsös hasfájás és kis vérzés, nos: biztos vagyok benne, hogy ekkor ürült ki a "reménybeli" babánk. Ugyanis mikor UH-ra mentem múlt csütörtökön, a doki semmit sem látott, sőt, a méhnyálkahártya is vékonyodott, valószínű a folyamatos barnázásnak köszönhetően. Mondta, hogy csináljak még egy tesztet, és annak függvényében szedjem tovább a Duphastont. Sajnos az már negatív volt...:-(

Még jó, hogy mihelyst abbahagytam, meg is jött rögtön, és talán ez a kis extra sárgatest hormon segített abban, hogy a mostani mensimnek egészséges piros színe van. Egy kis pozitívum. Ja, és legalább már tudom, hogy meg tudok termékenyülni! Bizakodva tekintek a jövőbe...:-)

2009. jan. 26. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!