Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején meddig tart...

Terhesség elején meddig tart ez a megjön érzés? 5 hetes vagyok és ezt érzem, és a méhen kívüli terhesség mikor lehet észre venni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Akár hetekig tarthat, egyedi dolog.

Ha erősebb görcsök, esetleg barna, vagy vérzés van, érdemes orvoshoz menni. A méhen kívüli uh-gal zárható ki csak, jó mielőbb elmenni, 5 hetesen nekem már simán látták a dolgokat! De annyit mindenképp látnak, hogy jó helyen van-e, ez azért is fontos, mert a méhen k.t. életveszélyes állapot.

Próbálj magnéziumot szedni, hátha segít, későbbiekben is aki görcsölget, ezt javasolják. MagneB6-ból 3x2 is akár, és ne aggódj, nem lehet túladagolni (ha túl sok, kijön hasmenésként). De a 3x2, vagy 3x1 nyugodtan. Jó a Mg pezsgőtabletta is.


Minden jót

26h km

2010. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért görcsölsz, mert nő a babád és tágul a méhed, ha nincs vérzés, nem kell aggódni. A Magnéziumot később szokták javasolni, de bajt biztosan nem csinálsz vele. A méhen kívüli terhességet az első UH-n már megállapítják. Én 6,5 hetesen voltam UH-n. Megállapították a terhességemet, a petezsák méretét és hogy jó helyen tapadt meg.
2010. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2010. nov. 29. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én 10+2 hetes vagyok, és még midnig fáj a pocim. Most voltam orvosnál, aki azt mondta, ez a front miatt erősödhet! És tényleg magnézium kell rá!

Amúgy szerintem is mehetsz dokihoz lassan, én 4+4 hetesen voltam először, már látták a petezsákot!


Hajrá:D

2010. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!