Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duphaston tabletta szedése...

Duphaston tabletta szedése után vérzés barnás folyás előfordulhat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

igen, lehetséges. A papírján is rajta van, hogy ún. áttöréses vérzés előfordulhat, akár 2 héttel a szedés megkezdése után is.

Én is szedtem a terhességem elején, napi 3*2-t, és kisebb vérzések nálam is voltak. Igaz, én mindig elmentem dokihoz, biztos, ami biztos alapon.

2009. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is szedtem a 8. héttől,majd lassan lecsökkentettem,de nekem is rögtön jelentkezett barnás folyás.Így én a doki javaslatára tovább szedtem,még mindig egy szemet szedek,pedig 16 hetes múltam.
2009. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Én tegnapelőtt hagytam abba a szedést,most azon izgulok, hogy ne történjen semmi kellemetlen.

2009. ápr. 8. 07:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szedtem 12 hetes koromig3:1-et.De nekem mondták hogy fokzatosan kell abbahagyni mert vérzést okozhat.Mikor már biztosan tudtam hogy abba hagyom szépen fokozatosan csökentettem de ezt az orvosodnak is mondani kellet volna hogy hagyd abba.
2009. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!