Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az antibiotikum szedése...

Az antibiotikum szedése megmásíthatja a terhességi teszt eredményét? Kétszer is negatív lett, de nem jön meg mostmár 3hete.

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:

szinte biztos vagyok benne, hogy nem befolyásolja.


viszont egy betegség bezavarhat a ciklusodba

2010. dec. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem befolyásolja a dolgot! Inkább valami más oka lehet, minden féle kép menj orvoshoz....lehet kisebb hormonzavar pl.
2010. dec. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Talán a ciklusba zavart bele? Az valószínűbb, nem? Elmegyek dokihoz. De csak jan. 17re van i.pontom...köszi a válaszokat.
2010. dec. 1. 10:09
 4/7 anonim ***** válasza:
ooh... hát igen. magyar egészségügy. én is min. egy hónapra kapok mindenhova időpontot, ha bejelentkezem. most meg karácsonyi szünet,stb. így még többet kell várni
2010. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Addig meg aztán lehet hogy már a pocóban a 3. gyermek...hahaha...vicceslesz...
2010. dec. 1. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt inkább el tudnám hinni, hogy bezavar a ciklusba. A teszt eredményét elméletileg nem befolyásolja. Esetleg elmehetnél vérvételre (ha pesti vagy, itt sok a lehetőség), az már biztos, hogy nem fog tévedni.
2010. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, majd megoldom, hogy tudjam, mert hát nem mindegy...szép karácsonyi ajándék lenne a férjemnek:-D
2010. dec. 1. 16:04

Kapcsolódó kérdések:

3 hetes kapcsolatból megfogant 1 baba, teszt pozitív, doki megerősítette. Te megtartanád? Többi lent.

3hete ismerem a fiút, szerelem volt első látásra mindkettőnk részéről,(ez nálam nem jellemző, eddigi párjaimnál nem éreztem ilyen elementáris vonzalmat),eddigi beszélgetéseinkből az derül ki, h nagyon hasonló a habitusunk, értékrendünk, ő jött el velem a dokihoz, örült...

Egy olcsóbb (5-600 ft-os) terhességi teszt mennyire megbízható?

Egy olcsóbb teszt a 4-6. héten pontosan meg tudja jeleníteni h terhes vagyok-e vagy sem?

A kombinált teszt még ingyenes?

Tavaly nyáron szültem az első kislányomat, akkor még volt ingyenes kombinált teszt. Vérvétel és még aznap a 12.heti UH. Most megint babát várok, voltam az első UH-n, ott adtak időpontot a következőre (13 hét + 1 naposan), de a vérvételről nem volt szó. Védőnőnél még nem voltam.

Fogamzásgátló befolyásolja a terhességi teszt eredményét?

Attól félek h a fogamzásgátló ellenére is teherbe estem. Mivel nem vagyok benne biztos, kb 15% így nem hagytam abba a szedését. Ha csinálok egy tesztet, azt befolyásolja a gyógyszer akár negatív akár pozitív irányba, vagy így is pontos eredményt fog mutatni a teszt???

Kombinált/integrált teszt. Nem tudom, melyiket csináltassam és HOL? Lehet, hogy lökött vagyok?

Dunaújvárosi kórházban is megcsinálják az integrált tesztet 28 e ft-ért. Az Istenhegyi úti klinikán a kombináltat csinálják 30 e ft-ért. Megéri ennyi pénzt kifizetni azért, hogy egy specialista csinálja a 12. heti genetikai UH-t? Mert ugye a vérteszt az vérteszt, az...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!