Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fáj jobb oldalt alul a...

Miért fáj jobb oldalt alul a hasam? Elveszíthetem a babát?

Figyelt kérdés
20hetes terhes vagyok.pénteken elmentem orvoshoz,megfázás miatt és kiderült hogy vírusos torokgyulladásom van.azóta itthon vagyok beteg táppénzen.vesegörcsölés miatt elküldött a doki vizelet vizsgálatra ahol kiderült hogy gennyes a vizeletem,erre írt fel 5 napos(napi 1 tabletta) antibiotikumos gyógyszert.de úgy veszem észre hogy semmit sem segít,sőt kicsit még erősebben görcsöl a vesém.de nem egész nap,hanem időközönként görcsöl.aztán tegnap reggel amikor felkeltem alig bírtam menni mert a hasam jobb oldalt lent elkezdett fájni.ez az alhasi fájdalom is időközönként jön elő,tehát nem egyfolytában fáj jobb oldalt alul a hasam.első baba és félek hogy valami baja lesz.
2011. febr. 21. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de miért ide írogatsz, amikor ilyen fontos dologról van szó? Ki fog itt neked látatlanban okos tanácsot adni? Én a helyedben azonnal visszamentem volna az orvoshoz, vagy kerestem volna más orvost, aki meg tud nyugtatni, hogy nincs nagy baj.

Jobbulást neked és kívánom, hogy a babád ebből semmit ne vegyen észre és egészségesen megszülethessen.

2011. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy rosszabbodik az állapotod, menj ügyeletre! Inkább menj feleslegesen, mint hogy baj legyen! Szorítok!
2011. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 28hetes vagyok. Detto ugyanez, csak azzal a különbséggel, hogy én a terhességem eleje óta folyamatosan beteg vagyok. Hiába minden...bármilyen vitamin, gyógyszer, bármilyen sok ruha.... Most volt nemrég tüdőgyulladásom, tüszős mandulagyuszival, arcüreggyuszival, de már megint meg vagyok fázva, éppen torokgyulladás. Én minden héten az orvosnál ülök. Pont azért, mert féltem a picit. Nekem a 3.babám, és itt már a méhfal nem olyan erős, és egy erősebb köhögéstől megrepedhet a magzatburok.

De ugyanott fáj mindig, mint Neked.

Én a helyedben inkább elmennék feleslegesen a dokihoz, minthogy baja legyen. Nézesd meg!

2011. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!