Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes pocakos vagyok! Az...

21 hetes pocakos vagyok! Az ultrahang azt mutatta ki már2x hogy haránt fekvésű a picurkám! Ez még módosulhat? Fog még változni? Mi konkrétan a haránt fekvés?

Figyelt kérdés
császáros szülést jelent?köszike a válaszokat
2010. dec. 2. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Óóóó, még százszor változhat. Sok ideje van még megfordulni. Annyit jelent, hogy keresztben fekszik a hasadban :-)

Ha így marad, akkor viszont valószínűleg császár lesz.

2010. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy jelent császárt! Még van ideje a bébidnek, a 40. hétig még jópárszor meg fog fordulni szerintem.
2010. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm csajok akkor megnyugodtam,mert apával akorunk szülni és ha császáros ez nem megoldhato!de az a lényeg hogy még akkor megfordulhat!puszi csajok
2010. dec. 2. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
32. hétig simán megfordulhat, de utána is lehetséges. Ilyenkor még össze-vissza bukfenceznek a pocakban, lehet, hogy mire kiértél a rendelőből, már másképp feküdt. :) Mérvadó majd a 32 hetes uh-on lesz, hogy hogy fekszik, de még utána is változhat.
2010. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Íme a saját példám: a kislányom a 28. héten még keresztben feküdt, addig minden uh-n így volt. 4 hét múlva meg szépen be volt fordulva jó irányba. A tiédnek is még van bőven helye és ideje is, hogy megfelelő irányba álljon, nyugi!
2010. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Babám 28 hétig harántban feküdt, majd 34. hétig faros volt, én ekkor már megijedtem, hogy úgy is marad. De ekkor befordult fejvégűbe! Pedig első baba, mégis volt helye fickándozni. :)

S hallottam már olyat is, hogy van akinek még később fordult be a babája. Ne aggódj, még sok ideje van!

2010. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen korán még odavissza fordulhat többször is, emiatt ne aggódj. Mégcsak félidőben vagy.
2010. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!