Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kisbaba ruháihoz speciális...

A kisbaba ruháihoz speciális mosóport, öblítőt kell használni? Ha igen ki mit használ és hol szerzitek be?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én silan sensitiv(fehér)és persil sensitivet használtam a babaruhákhoz.De lehet dreftet is.
2010. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell. Viszont ha van valami bőrgyógyászati probléma akkor az orvos tud ajánlani megfelelő mosóport.
2010. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondanám, hogy nem muszáj. Viszont jobb félni, mint megijedni, így olyat keresnék, ami bababarát, legalábbis érzékeny bőrűeknek ajánlott, azaz sensitív. Én öblítőből Gabit használtam, míg picik voltak az enyémek. Az illata finom és ritka, hogy allergizáljon, emellett jó puhák tőle a ruhák..
2010. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én dm es folyékony mosószert és ödlítőt használok. nagyon bevált.
2010. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én a bip hippoallergén mosógélt használom gabi öblítővel. igazi babaillata van, én imádom, és tényleg kiveszi a foltokat is! viszont szemcsés mosóport nem szabad használni, mert bennemarad a szálakban és allergizálhat! viszont a védőnőm még a folyékony tomit ajánlotta! mindegyik kapható a dmben és rossmannban is
2010. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ,de lehet.

Én ugyanazzal as mosóporral mosok mindenkire. (ariel)

2010. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. dec. 2. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!