Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán vetélés után hány...

Spontán vetélés után hány napig normális a vérzés? És utána normális lesz újra a ciklusom? Vagy most teljesen felborul?

Figyelt kérdés
És még annyi kérdésem lenne, hogyha újra teherbe esek majd ( most egyelőre nem tervezzük, hagyunk egy kis szünetet), akkor kell majd valamilyen gyógyszer? vagy ugyanúgy fognak kezelni mintha nem lett volna ez a vetélés? Van már két kislányom, ez volt a 3. terheségem , 5 hetes volt még csak, nulla görccsel, kicsi vérzéssel elment. Úgy nézett ki mintha késett volna a mensim 10 napot.
2009. jan. 18. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Válaszolok amire tudok. Nekem missed ab-om volt 9 hetesen, szintén 3. baba.

Tehát a következő terhességnél kapni fogsz gyógyszert, ami hormonpótló. Így ha amiatt veszítetted el a kicsit, akkor ez már nem lesz gond. A genetikai rendellenességet nem tudod kiküszöbölni még gyógyszerrel sem. Sajnos.

Szerintem ha még nem voltál, menj el dokihoz a vetéléseddel, hogy megnézze szépen kiürül-e vagy műtéttel kell befejezni. Vagy hívd fel telefonon és kérj tanácsot, de valószínűleg behív majd vizsgálatra.

A ciklusod vissza fog állni a normálba, lehet, hogy az első még nem, de a másodiktól mindenképp muszáj neki. Nekem legalábbis ezt mondta a dokim.

Azért remélem sikerült valamennyire segítenem. Sajnálom, ami történt, de ne veszítsd el a hited és mihamarabbi babásodást kívánok!

2009. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, voltam kórházban, megnéztek uh-on, azt mondta, hogy kitisztult , a zárómon is spontán vetélés van, mégis volt valami beavatkozás, de nem tudom, hogy mi, mert nekem senki semmit nem mondott. A dokimhoz van időpontom 22-ére, akkor majd biztosan mindent el fog mondani. Mégegyszer köszönöm a segítséget! Egyébként neked azóta sikerült újra teherbe esni és megtartani?
2009. jan. 18. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Most volt okt. 30-án a műtétem. Még csak két mensi telt el. Elvileg a harmadik után lehetne próbálkozni.

De mi már feladtuk, még egy ilyet nem tudnék elviselni, inkább örülök a két szép egészséges gyerekünknek. Egyik fiú, másik lány. Nem kísértem tovább a sorsot.

Első válaszoló

2009. jan. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben megértelek! Az igazság az, hogy valahogy én is igy gondolkodok, egyelőre nem szeretnék. Nálunk kát kislány van és ahogy te is írtad szépek, egészségesek és hálát adok értük a sorsnak. Még csak 26 éves vagyok, ha majd nagyon vágyom rá, akor talán egy 5 év múlva bevállaljuk, de ez a jövő zenéje!
2009. jan. 19. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is akkor vállald be, mikor úgy érzed, fel vagy rá készülve a vetélés után.Fiatal vagy még és a nagyobb korkülönbség nem rossz ám. Nálunk 8 év van a két gyerekünk között és csak most múltam 30. Én nagyon élvezem és a gyerekek is. De szívesen kipróbáltam volna a kis korkülönbséget is, hogy az milyen.

De ez már így marad. Ha 5 év múlva szülsz, még akkor sem leszel idős, nyugodtan bevállalhatod akkor is. Sőt, még akár később is! Nem hajt a tatár. Lelkileg is túl kell esni a vetélésen és ez mindenkinél más idő.

Sok boldogságot!

2009. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!