Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Házi praktika...

Kismamik! Házi praktika narancsbörre? (comb)

Figyelt kérdés
olajra gondoltam vagy masszázs vagy gyogynövényes kenőcs vagy csak valami ötlet ami bevát a mozgáson kivül mert veszélyeztetett vagyok. sétálok amennyit tudok mozok amit szabad. 27 hetes kismama
2010. dec. 5. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez a terhesseggel jar...es nem lehet tenni ellene...majd szules es szoptatas utan johet a masszazs addig viszont bele kell torodni ...
2010. dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sztem a terhesség és a fiatal anyaság amikor még a baba szopizik nem egyenlö azzal h az anya nem nézhet ki jol. ez h bele kell törödni ez oltári nagy butaság... akinek ilyen a felfogása azon meg is látszik, mind a tulsulyon itt nem 5 kilóról beszélek hanem 25 -30 rola, meg a rengeteg terhességi csíkról.

(példa: anyu 30 kilót hizott terhessége alatt, az alkatunk egyforma én eddig 5 kilónál tartok, és nem is fogok elhizni szörnyen, mert odafigyelek magamra és tanulok édesanyám hibájábol!!!)

lehet egy anya szuper formába csak 3x akkora erőfeszitésbe kerül mint éppen nem terhes női társainknak.

ha van még valaki akinek fontos a saját egészsége is terhesség folyamán akkor várom válaszukat.

2010. dec. 5. 12:32
 3/5 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Pedig narancsbőr ellen igazán tényleg csak a mozgás jó, ha azt nem szabad neked, akkor marad a diéta, hogy ne is alakuljon ki! Ha már megvan, akkor tényleg csak a szülés után tudsz megszabadulni tőle.

A kenőcsök nem igazán hatásosak.

1ébként azt hiszem, félreértetted az első válaszolót, ő nem azt írta, hogy most aztán ereszd el magad, és hajrá zabálás! Mert 20-30 kilót csak akkor szed föl az ember, ha szinte állandóan eszik. Én az első terhességem alatt nem foglalkoztam azzal, hogy mit eszem, de csak akkor, és annyit ettem, amennyi jól esett. Így 9 kilót híztam, a kórházból a terhességem előtti súllyal mentem haza.

További kellemes babvárást!

2010. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
elso vagyok...te ezt jol felreertelmezted...a hormonok miatt van narancsborod es ez ellen nincs mit tenni...nekem nem kell meselned a fiatal csinos anyukakrol mert 15 ev versenytanc utan estem teherbe ugy hogy apuka testepito dietetikus...9 kilot hiztam es 6 honap utan visszanyertem az eredeti alakomat narancsbor nelkul...ha olyan gebe lennel hogy kilatszananak a csontjaid terhesen akkor is lenne narancsborod mert ez a terhesseg velejaroja...ugy ahogy te is irtad hogy csupan 5 kilot hiztal es megis van pedig 5 kilo nem sok... szoptatas alatt sem lehet masszazsra jarni mert a narancsborbe es a zsirban vannak a mereganyagok amik atjutnak a tejbe...tenyleg jobb ha beletorodsz es megprobalsz nem sokat hizni a tovabbiakban is es visszaveszel egy kicsit a modorodbol
2010. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikus vagyok és babaát várok.Minimális narancsbőröm volt (nem is látszott) Most meg tele a combom vele :( Sajnos nem lehet vele semmit kezdeni,ha tetszik ha nem,törődj bele,hogy pár hónapig még nem lehet.Azokat a krémeket amik valóban hatásosak,azért nem lehet mert vérbőséget okoznak,ami szígorúan tilos terhesség alatt,éppen emiatt nem lehet a masszázsokat sem.


Annyit tehetsz,hogy sokat sétálsz (de csak míg nem megeröltető) illetve zsíros krémmel kenegeted a melledtől a combodig a bőröd a stirák ellen.

2010. dec. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!