Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elgondolkodtatok már az...

Elgondolkodtatok már az alábbin a baba születése miatt?

Figyelt kérdés

Az örökölhetősége miatt kérdezem, hogy Ti maradtok a magánnyugdíjpénztárnál vagy inkább visszaléptek az állami rendszerbe? Feltéve, ha megszavazzák és az Alkotmánybíróság sem teszi semmissé.


NEM politikai kérdésnek szántam, ezért kérlek Titeket kultúráltan válaszoljatok..


2010. dec. 6. 14:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2010. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az abortuszdolog is tetszik. Végre kiállnak a magzati élet védelméért is. Aki nem akar gyereket, az legyen szíves védekezni. Évente 90 ezer magzatot ölnek meg, és ennek csak töredéke fogant erőszakból, vagy derült ki róla a terhesség alatt, hogy beteg. És a többi? Megszakítások, kihagyott fogamzásgátló tabletták és hasonlók eredménye. Nekem ne mondja senki, hogy mind a 90 ezer pár megfelelően védekezett, és ennek ellenére csúszott be a baba.
2010. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek azzal, hogy beleveszik a magzati élet védelmét az alkotmányba. Biztos, hogy nem fog abortusztilalomhoz vezetni, amitől sokan félnek. Esetleg szigorításokat tudok elképzelni, de az nem is ártana. Ezek nagy mértékben elvek, de nekem fontosak. Nem tudom, hogy most, hogy megy a dolog, de gondolom csak mondja a kismama, hogy el akarja vetetni a gyerekét, aztán pár nap múlva műtét... sokan azt sem tudják, hogy mit tesznek, hogy mi zajlik a testükben. Ráadásul egy 12 hetes magzat elég fejlett, én ezt a határidőt is korábbra (max. 8-9 hét, legalább amíg szerencsétlen nem mozog...:( - eddig bőven észre tudja venni az ember, hogy terhes és kitalálni, hogy mit akar) tenném.
2010. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Csak az abaj, hogy ha becsúszik, akkor is fel kell nevelni. NEKEM.

Most ott tartanak sokan, hogy a már létező gyerekeiket sem tudják lassan felneveleni,.

Ne vízfejű papok és konzervatív politikusok döntsenek már erről, akiknek csak az fontos, hogy a statisztikai adatok javuljanak, ami a népességszémot illeti.

És akik-sz@arrá -keresik magukat:-(((((((

2010. dec. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

bocs, hogy offolok: de pl. akik nem értenek egyet ezzel, többek között azzal jönnek, hogy drágábbak a fogamzásgátló eszközök, mint az abortusz. ez nem értem: miért lenne drágább? egy abortusz 30.000 Ft, tablettát meg már lehet havi 1500 Ft-ért kapni. az ugyanannyi, mint 20 havonta egy abortusz. egyrészt ha nem védekezik, akkor gyakrabban be fog csúszni, másrészt most komolyan, van aki ezt kiszámolja, hogy melyik éri meg jobban?!!

De rendben, támogassák azt aki rászorul és annak legyen teljesen ingyenes. viszont attól félek, hogy a valódi ok nem a pénztelenség, hanem egyszerű felelőtlenség az emberek részéről.

2010. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
mármint a tablettára értettem az ingyenessé tételt.
2010. dec. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!