Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lábujj köröm levágási tapaszta...

Lábujj köröm levágási tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagy pocakos anyukák "élménye" érdekelne,hogy ki meddig tudta levágni magának a körmeit. Nekem 7 hónaposan már nem megy,pedig amúgy hajlékony vagyok :)
2010. dec. 6. 17:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nekem is nagyon nehezen ment, de végig meg tudtam oldani.

a mosdókagylóhoz álltam, oda támasztottam fel a lábam, és úgy.

de szerencsére elég ritkán kell vágni, így neked még max 2-3 -at kell kíbírnod :)

2010. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Olyan vicces, hogy kérdezed, mert pont az előbb gondolkodtam fürdéskor, hogy megkérem az uramat, hogy ugyan legyen szíves már besegíteni és előre gyakorolni apai teendőit, és vágja le a körmeimet, mert hát messze vannak! :D.

26 hetes kismami

2010. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én a 37. héten járok. Még mindig vágom és lakkozom a körmeimet a lábamon. :-)
2010. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a valaszokat, biztosan ismetelni fogok.

Nekem is ment vegig, ketszer voltam eddig terhes.

En felraktam valamire az egyik labamat, amit eppen pedikuroztem, peldaul furdokadra, szekre. Lehet, hogy masnal nem igy van, de mivel igy vegulis terpeszben voltam, siman elore tudtam hajolni, hiszen a pocakomnak lett mozgastere.

De cipohuzasnal is igy volt, jo nagy terpeszben leultem az agy szelere es elorehajoltam, a hasam befert a labam koze es kesz.

Eddig eszembe sem jutott, hogy ez nem mindenkinek ilyen egyszeru.

2010. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ha én gazdag volnek akkor nem.csak oldalast ennék..

Hanem kiflit horkával ....

Ajjjjajj fekete vonat elvited a páromat ...

Azoval de kost komolyan volt e végbél meg kett végbél az egyik végbél ga nem a másik

2020. júl. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!