Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előbb integrált teszt vagy...

Előbb integrált teszt vagy rögtön amnio?

Figyelt kérdés
Év végén leszek 36 éves, a második babámat várom. Pusztán a korom miatt bevállaljam a kockázatosabb vizsgálatot, vagy csak akkor szánjam rá magam, ha a többi eredmény ezt indokolja? A genetikai tanácsadáson se le, se rábeszélni nem akartak, azt mondták, ha 40 lennék muszáj lenne, de most még nem. 35 éves kor felett szült kismamik, Ti hogy döntöttetek? Dokitok mit ajánlott?
2010. dec. 8. 13:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez a vetélés csak egy mumus és elég ritka (ráadásul mindnnek van kötelező rizikója, még a foghúzásnak is), amúgy meg bármikor bármitől elvetélhetsz.
2010. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

előző

Bírom, hogy mindig olyanok állnak negítvan hozzá, akik nem csinálatatták meg és nem is tudják valójában ott a vizsgálatnál mi történik

2010. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A vetélés kockázata NEM városi legenda!!!Ne beszélj kérlek úgy róla,mintha nem lenne!

Irt már itt olyan kismama aki az amnió után sajnos elvetélt és olyan kismama is akinek a környezetében történt ilyen tragédia!

Te tudod 100%-ig garantálni,hogy nem reped meg a burok,nem lesz magzatvízszivárgás,fertőzés és sorolhatnám!

Ne dobálozzunk már itt a 100%-os eredményekről!

2010. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
előző hsz a 17.49.-es hozzászólóhoz íródott!
2010. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én sem a fájdalomtól félek, hanem az esetleges vetélési kockázattól. Egyelőre azon gondolkodom, mi a rosszabb, egy egészséges babát elveszíteni, vagy egy beteget megszülni. Régebben - amikor hallottam 35 éves kismamákról - én egyértelműen az amnió mellett voltam, de most valahogy elbizonytalanodtam. A bizonytalanságom egyébként elsősorban a genetikussal folytatott beszélgetés után erősödött meg, mert azt mondta, változóban az orvosi protokoll, lassan nem a 35 lesz a kritikus korhatár, hanem a 40.
2010. dec. 9. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!