Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti UH hüvelyi vagy hasi?

A 12. heti UH hüvelyi vagy hasi?

Figyelt kérdés
Nekem eddig még csak hasit csináltak. 11 hetes vagyok. Lehet hogy nálunk nins is Hüvelyi UH?
2008. jan. 16. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 3-szor voltam idáig (12 hetes vagyok), és nekem mindig hüvelyi volt.De sztem ez is hely és dokifüggő.A 18. az hasi.
2008. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Nekem az első hetekben hüvelyi volt (ezzel jobban látszik).Most 7 hetesen hasit csinált a doki, mert új volt az Uh gép, és azt mondta ez már profi, szóval ennek is mutatnia kell a babót.Én úgy gondolom a hüvelyi pontosabb az első timeszterben, bár az Uh gép "korától" is függ.
2008. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Én bevallom őszintén ilyent még nem is hallottam. Nekem a 18-ik heti ultrahangon volt először hasi. Korábban az orvosomnál is és a kötelező kórházi ultrahangon is hüvelyi volt. Hiszen akkor még olyan kicsi,hogy hasival nem tudom mit lehet látni?! Ez számomra érthetetlen! A kismama könyvekben is azt írják,hogy az elején a hüvelyi ultrahanggal vizsgálnak és szerintem is ez a normális. Kiváncsi lennék hol van az a "nálatok",ahol nem csinálnak hüvelyi ultrahangot??? De persze lehet hogy arrafelé profik az orvosok :) Gratulálok a babához!
2008. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előttem válaszolónak:Én is az oldalon találkoztam először azzal a ténnyel,h az első trimeszterben hasi Uh-t csinálnak.(Nem mellesleg rengeteg olyan kérdésben,ahol nem volt jól látható valami,nem biztos vagy elmérték...)

Amúgy ha ultramodern a gép(amit a mai kórházak nem igazán engedhetnek meg maguknak)akkor a hasi UH is jó.

2008. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdekes, de nekem eddig mindig hasi uh-t csináltak, már 7 hetesen is. Egyik sem pontosabb a másiknál, mindössze attól függ a kórház, klinika melyiket óhajtja alkalmazni.

Amúgy Budapest.

2008. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

25. hetes kismama vagyok és azt sem tudom mi az a hüvelyi ultrahang, nekem már a 6. héttől hasi ultrahangot csináltak, azt mondta a dokim ő nem szeret terhesség alatt benyúlkálni, csak ha nagyon muszáj és ugyanezt mondták a klinikán is ahova a 12., 18. hétben voltam. Úgylátszik doki válogatja. Boldog babavárást.

2008. jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!