Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » December 31. -re vagyunk...

December 31. -re vagyunk kiírva! Van itt még hasonló időponttal valaki?

Figyelt kérdés
Szívesen beszélgetnék "egykorú" kismamákkal!
2010. dec. 10. 08:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi! Nem vagyok kismami, már van 2 babám!

Könnyű szülést, jó egészséget és sok boldogságot kívánok , neked és babádnak!

Létszi majd írd meg, hogy 2010 vagy 2011-es lesz e a babócád! :)

2010. dec. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én dec. 30.ra vagyok kiírva és még egyelőre semmi, de semmi jele annak, hogy meg akarna születni a kislányom. Ti hogy vagytok?

2010. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Hasonló a helyzet....Semmi jele a világon,hogy szeretne hamarabb jönni a kisfiunk!Nálad mennyit mocorog a kisasszony mostanában?Mert az én kis babym leginkább este aktív,de már nem annyira mint pár héttel ezelőtt!Inkább nevezném fészkelődésnek amit csinál! :)

Első!Köszönöm!Majd írok mindenképp! :)

2010. dec. 12. 14:29
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Január 2-re vagyok kiírva a kisfiammal. Az uh előrébb hozta december 24.-re a szülés várható időpontját. Hát jól vagyok, pont ma töltöttem a 37 hetet. Tegnap előtt voltam dokinál, zárt a méhszáj, az NST tök jó lett. Már nagyon türelmetlen vagyok és kíváncsi, remélem nem húzom ki a végéig. A babám egész aktív még mindig, egy nap sokat mozog, és csuklik. Debrecenben fogok szülni. És te? van fogadott dokid?
2010. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Szia!

Én csütörtökön voltam dokinál,teljesen zárt vagyok még,az NST jól sikerült csak nagyon nehezen....Képtelen vagyok 2 percnél tovább a hátamon feküdni,de nagyon aranyos volt a szülésznő aki csinálta!Végig benn volt velem,és fogta az érzékelőt!Nekem is sokat csuklik a babám! :)

És este aktív,folyton kinyomja valamiért,fészkelődik! :)

Mondjuk lehet napközben is ,csak kevésbé érzem,mert mozgásban vagyok!Van egy 6,5 éves kislányom,nektek első baba?

2010. dec. 12. 18:47
 6/22 A kérdező kommentje:
*valamiét,nem valamiért :D
2010. dec. 12. 18:49
 7/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Most találtam rá a kérdésedre és én is dec. 31.-ére vagyok kiírva.

Van már valami fejlemény?

Nekem most van egy kicsi mensis érzésem és a derekam is fájogat,de nem bízom már semmiben :-(

2010. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én a január kettes kismama vagyok, ill. már anyuka. Nekem december 23.-án született meg a kisfiam, 3600grammal, és 52cm-rel. Könnyű szülést nektek, nekem az volt.
2010. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Gratulálok a kisfiadhoz!!!!! :)

Mi még mindig egyben....Hétfői NST rendben,méhszáj 3000-ről, 2210-re!Nagyjából ennyi!SZÜLNI AKAROK!!!!!!!!!

Holnap megint doki....Remélem azt mondja irány a szülőszoba! :)

Írjatok még!!!!

2010. dec. 30. 11:36
 10/22 anonim ***** válasza:

18:59-es vagyok.

Nálam sincs sok fejlemény,annyi hogy fájdogál a hasam és derekam de végül mindig elmúlik.Tegnap voltam NST-n semmi különös nincs,a méhszáj zárt és nem az igazi-a dokim szavaival élve,tehát jövőhéten szerinte még találkozunk.Már ödémásodik az arcom a doki szerint és ezt jó jelnek veszem mert az első fiamnál is ödémásodott szülés előtt 2 nappal.Remélem most is ezt jelzi.

Hol fogsz szülni?

Belegondoltál már milyen lenne ő lenne az év első babája? :-)))

2010. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!