Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Családtagoknak a várandósságot...

Családtagoknak a várandósságot hányadik héten a jobb bejelenteni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Harmadik hónap után szokták, de ha rákérdeznek, nem szabad letagadni, mert néma lesz a gyerek. Mama szerint.
2010. dec. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírtam magamban tartani így mi 8 hetesen elmondtuk.:)
2010. dec. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia Én 6hónapos terhes voltam mikor elmondtam a családtagoknak.


11hós kisfiú anyukája

2010. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a szüleinknek és a nagyszülőknek a pozi teszt után elmondtuk, hiszen jó hír. Ha meg baj lett volna utána, akkor azt is mindenképpen elmondtuk volna, szóval persze, azonnal. Mindkét terhességemnél. Lehet együtt örülni, tudnak segíteni az elején a kényelmetlen napokban, szerintem így természetes.
2010. dec. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szűk családnak(szüleinknek,ikertesómnak)pozitív tesz után rögtön,a távolabbiaknak ismerősök rokonok 12hét után!Mindkétszer :) Két kisfiú anyukája
2010. dec. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első babánál a 12. hét után, a másodiknál is így lesz (megvárjuk a karácsonyt), kivéve anyukámat, őt muszáj volt beavatni, mert ő vigyázott a kisfiunkra, míg vizsgálatokra jártam. Én eléggé babonás vagyok etekintetben, ezért döntöttünk így.
2010. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát nem babona, praktikum! Amikor 7 hetesen elvetéltem, nagyon örültem, hogy nem mondtam el senkinek. Ha sikerülne újra akkor sem mondanám el a 12 hétig.
2010. dec. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi 12 hétben mondanánk el vagy amikro barátnőm pocakja nagy lesz nagyszülőkel fogatjuk pocakját
2010. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én most vagyok az 5.héten. Hétfőn tudtam meg, hogy babánk lesz. A nagyszülőknek szentestén mondtuk el, nagy volt az öröm. Annak a pár embernek akiket nagyon szeretünk azoknak elmondtuk, a többieknek úgy tervezzük, hogy úgy a 3. hónap környékén. Én nem tudtam és nem is akartam magamban tartani. Nem gondolok arra, hogy baj lesz. Meg miért kellemetlen az, ha a szeretteid megtudnák ha esetleg elvetélsz? Ők azért vannak, hogy segítsenek. Szóval szerintem a közeli rokonoknak és azoknak akikben megbízol mond el nyugodtan. Kívánok sok erőt, egészséget és minden jót!

Egy 5 hetes mkismama

2010. dec. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Én is minden szépet és jót kívánok! Boldog babavárást! :)
2010. dec. 25. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!