Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismama multam....

9 hetes kismama multam. Tegnap barnas folyast eszleltem, este egy ici-picit veres is volt. Arra vagyok kivancsi, hogy kinel mikor jelentkezett ilyesmi, es mi tortent vele? Valaszotokat elore is KOSZONOM!

Figyelt kérdés
Mivel munkam soran allnom kell, ma itthon maradtam, fekszem, pihenek. Sajnos csak holnapra kaptam idopontot dokihoz. Remelem minden rendben lesz, bar sajnos ket eselyes...csak bizakodom
2009. jan. 20. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 6. héten volt, de előfordul az éppen aktuális menstruáció idejében is. Én szaladtam vele dokihoz, nem vártam. Kaptam hormonpótló gyógyszert, s két nap után elmúlt a pecsételő vérzés.

33 heteske

2009. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem előző terhességemnél a 6.héten jelentkezett ilyesmi. Dufasztont kaptam rá, és pihennem kellett. Rendbejöttem és már 5 éves a kislányom. Most a 7.hét közepén járok, de én is rettegek, nehogy jelentkezzen valami barnázás...vagy efféle. Most nem szedek a terhesvitaminon kívül semmit. De holnapig amennyit csak lehet pihenj, és a doki holnap segíteni fog! Majd meglátod!

Amúgy nem volt semmi előjele? Vag megerőltetted magad? esetleg voltatok együtt tegnap a pároddal szexuálisan?

2009. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszod! Sajnos csak holnapra kaptam idopontot, amugy en sem varnek. Angliaban elek, a szomszedom doki a korhazban, o intezte az idopontot.
2009. jan. 20. 14:09
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem voltunk egyutt, nem is eroltettem meg magam, azt leszamitva, hogy mint szemelyi edzo 7 orat alltam a munkahelyemen tegnap. Nem szerettem volna elmondani a munkaltatomnak a 3. honapig, hogy terhes vagyok. Koszi a valaszod! Gratulalok a kislanyodhoz! Remelem minden rendben lesz Veled is!
2009. jan. 20. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm:)

Vigyázz magadra, és hidd el, holnap megnyugtató választ kapsz. És szerintem készülj föl arra h a munkahelyeden most kissé hanyagolniuk kell majd téged.

Fel a fejjel, és vigyázz magatokra! Semmi baj nem lesz!

2009. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ismet lenne egy kerdesem: mikortol hasznalnak hasi ultrahangot Gondolom a terhesseg korai szakaszaban meg huvelyi ultrahang van.
2009. jan. 20. 14:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Hasonló kérdés volt ma, és eltérő válaszok érkeztek. Engem a doki 5 hetesem, 6 naposan hasi ultrahanggal vizsgált, és látta a petezsákot, benne az embrió-kezdeménnyel(bocs, nem tudom, minek nevezzem).
2009. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En is Angliaban elek, de sajnos nekem mult honapban volt egy vetelesem ami barnazassal kezdodott. Ha nem gorcsol a hasad akkor szerintem nem lesz semmi gond mert nekem a barnazas melle elkezdett gorcsolni es pirossas barna volt majd nem sok idore ra mar tiszta piros. Bocsi, nem akarlak megijeszteni es remelem, hogy nallad minden rendben. En a GP-t hivtam es kertem tolle idopontot a korhazba de mire beertem mar sajnos nem tudtak segiteni. Engem hasi meg huvelyi ultrahangal is megvizsgaltak.
2009. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is barnázással kezdődött, rohantam dokihoz, de nem tudott mit csinálni, a 8. héten elment a baba. Mindenképp pihenj sokat és nagyon drukkolok, hogy holnap jó hírekkel gyere. Ja, és nekem nem voltak görcseim..

De tiszta szívből kívánom, hogy ne legyen komoly!!!!!!!!

Majd mondd, mi volt!

2009. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!