Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan-miként mondjam ela...

Hogyan-miként mondjam ela kedvesemnek és a családomnak, hogy babát várok? Várjak karácsonyig? Úgy néz ki, hogy több mint egy év sikertelen próbálkozás után, beköltözik a gólya hozzánk

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 10:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél babacipőcskét, csomagold be és tedd a karácsonyfa alá.
2010. dec. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Először az apukának kellene megtudnia mindenképpen. Vehetsz neki valami babának való apróságot-cumit, pelust, babacipőt-és odaadod neki, hogy "nemsokára használhatjuk ezeket apuka". A családnek meg együtt kellene bejelententek.
2010. dec. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Én azonnal elmondanám a páromnak. Biztosan jobban örülne, ha ő lenne/lett volna az első, aki megtudja, nem egy internetes oldal közönsége... Pláne ha már egy éve próbálkoztok. Miért kell húzni az időt?

Én annó ahogy pozitív lett a teszt felhívtam az apukát, hogy együtt örüljünk.

2010. dec. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 12. heti UH-ról készült DVD-t tettük be a lejátszóba minden előzetes bejelentés nélkül. Kellett pár perc, mire mindenkinek leesett a tantusz. :) De jó ötlet még egy képkeret akár a pocaklakó első fényképével, akár üresen, és lehet találgatni. Sok boldogságot Nektek!
2010. dec. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Bocsánat,hogy bele kérdezek!De kedves utolsó mindenhol csinálnak videót a 12 hetes uh-ról?Csak annyi,hogy viszek lemezt?Én Pesten a Barossba megyek nem tudod esetleg ott is csinálnak?

Kedves kérdező még egyszer bocsi,hogy belekérdeztem!De szerintem is az a legjobb ötlet ha kibírod karácsonyig akkor veszel egy baba holmit és azt is a fa alá rakod!Gratulálok!!!!:-)

2010. dec. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
100%
Én tuti nem bírnám karácsonyig, szólnék a páromnak. Majd a családnak ráérne karácsonykor! Gratulálok a babához!
2010. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A kórházban, ahol voltam (SOTE II.), a doki arra se vette a fáradságot, hogy felém fordítsa a monitort, hogy lássam a kisbabám. Csináltattunk integrált tesztet egy magánrendelőben, aminek része volt az UH, onnan volt a felvétel.


10:29-es válaszoló

2010. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én a páromnak azonnal elmondtam,nem bírtam várni vele.A családnak 8 hetesen jelentettünk be.Vettünk egy pár kis cipőt és estefele elmentünk a szülőkhöz azzal,hogy "hoztunk nektek egy kis apróságot" és átadtuk a csomagot.Nagy volt az öröm :)Éveket vártuk a babára.

34hkm

2010. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Off:

Én csakis egy fizetős helyen kaptam felvételeket a babóról.Sima kórházban max. képet adnak, de az is attól függ ki csinálja az ultrahangot.

Gratulálok a kismamiknak!

2010. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Minden percben úgy érzem,hogy nem bírom ki el kell mondanom..de szeretném karácsonyra "átadni2 ezt az ajándékot:)
2010. dec. 12. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!