Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyi próbálkozás...

Kinek mennyi próbálkozás után, és hány évesen sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve, két éve várjuk.
2010. okt. 12. 10:32
1 2 3 4
 1/32 csill79 ***** válasza:
100%
Kb.a harmadik próbálkozásra,és 30 évesen!Fel a fejjel,majd sikerül nektek is!!!
2010. okt. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Mi már három éve nem védekeztünk,de nem lettem terhes.(bár nem voltunk lepedő akrobaták, sem szex őrültek, ezért én betudtam ennek a dolgot) Aztán tavaly nyáron jött az elhatározás hogy most már 7 éve voltunk akkor együtt, és már 30 fölött jártunk, tehát belehúztunk.

Hőmérés, sűrűbb szeretkezés, jeleke figyelése, de nem görcsöltünk rá. a H1N1 miatt kihagytuk a december hónapot , mert akkor katuk meg az oltást, ja és már eleve úgy vágtunk neki , hogy az éves szűrővizsgálaton megnézettem magamat szervileg van e akadálya a terhességnek, nem volt. 4-5 hónap után úgy gondoltuk , hogy valami mégis lehet , mert jókor voltunk együtt, és nem sikerült... Olvastunk utánanéztünk sok sok mindennek, de még mindíg nem görcsöltünk, gondoltuk még nem próbálkozunk olyan régóta, de azért egy természetgyógyászhoz bejelentkeztem, és az első alkalommal megmondta hogy mi a gond. 6 hetes méregtelenítést kellett csinálni(én azelőtt soha nem csináltam ilyet.) Meg elmondta azt is hogy testileg minden rendben, de én lelki okok miatt nem vagyok befogadóképes, régi sérelem apukámmal. Ő mondta a dolgokat, én meg csak néztem , hoyg honnan tud ilyet egy vadidegen ember. 2 alkalommal voltam nála, mindíg beszélgettünk ezekről a dolgokról , és azt mondta hogy a következő vizit ajándék, és terhessen fogunk találkozni. Hát csodák csodájára így lett , bár én tudtam hogy 6 hetes terhes vagyok mikor mentem hozzá, de nem mondtam neki, ő viszont mondta hogy menjek el orvoshoz, mert baba van.

Hát elég hosszúra sikerült a kis történetem, de hátha segít .

33 km

2010. okt. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen elsőre.
2010. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
19évesen kezdtünk próbálkozni a férjemmel és és 22évesen össze is jött:)
2010. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el!Jönni fog az amikor kell hidd el!Nem tesz jót ha szomorkodsz.
2010. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm a kedves válaszokat.
2010. okt. 12. 11:04
 7/32 anonim ***** válasza:
27 évesen és elsőre!
2010. okt. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
5 év próbálkozás!29 éves vagyok!
2010. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Bibi3

Hogyhogy most sikerült? Valami újat próbáltál?

2010. okt. 12. 11:34
 10/32 anonim ***** válasza:

25 evesen harmadikra, es 27 evesen elsore...de szerintem csak azert ilyen gyorsan mert agyilag az allaskeresesre voltam raallva... :-) .Fontos a pszichologia!

Gyors babasodast!

2010. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!