Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen illik feljebb...

Hány hetesen illik feljebb húzódnia placentának?

Figyelt kérdés
13 hetes múltam és a placentám, ami a hátsó falon tapad, eléri a belső méhszájat (a vége). Tuddom, hogy még majd feljebb fog kerülni, legalábbis nagyon remélem, de kb. hány hetesen lehet erre számítani. 16-ik héten megyek dokihoz, kíváncsian várom, mit mutat au UH.Kényelmesen ülni szabad, mert tanulnom kell, vagy tatál feküdjek???Magne B6-ot lehet szedni, néha fájdogál oldalt a hasam, lehet, hogy cak a méhem tágul, de azért ennek tudatában szedhetek???
2008. jan. 17. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A 12.heti UH-on még nekem is ott volt,a 18.héten nem mondta a doki,de a 26.héten már jó helyen volt.Úgyhogy ne izgulj,a szülésig biztos változik majd a helyzete.Magne B6-ot nekem végig kell szedni 3X2-t.Meg a szexre mondta a doki,hogy csak light-osan,gondolom a lepényleválás miatt.Szia
2008. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!