Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy kisbabám lesz, de...

Lehet, hogy kisbabám lesz, de tudom, hogy kellene a sárgatest hormon, hol kaphatnék hamar?

Figyelt kérdés
Vidéken lakom, az első terhességem vetélés lett, a másodiknál az első 16 hétben uthrogesztant szedtem. most 2 napja késik, két csíkos a teszt és félek nehogy megint baj legyen. most nem barnázok, nem görcsölök meg semmi, de ha nagyon nagyon összejön akkor is csak csütörtökön jutok dokihoz. más nem írhatja fel?
2010. dec. 13. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
háziorvos?
2010. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

és szerinted azt felírja bemondásra, mármint, hogy nincs igazolt sárgatest hiányom, de a régi dokim mondta, hogy nekem ilyenkor szednem kell. Csak az a baj, hogy itt ahol lakom nincs orvosom, de lehet megpróbálom a háziorvost.

Hátha...

2010. dec. 13. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem írja fel a háziorvos, akkor sincs addig baj, amíg nem kezdesz el barnázni.Csütörtökig nem lesz gond, ne aggódj!

Én mindegyik terhességemnék barnáztam.A sikeresnél és a sikertelennél is.Most szintén.Amikor elkezdtem barnázni, rögtön bementem a kórházba, ahol azonnal felírták.

Gyógyszerész ismerőröd nincs?Lehet, hogy adna egy dobozzal, aztán a vényt bevinnéd neki ha felírta a dokid.Mi így szoktuk, ha nagy gáz van.

2010. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!