Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamik! Érdekelne,...

Kedves kismamik! Érdekelne, hogy még mielőtt megtudtátok, hogy baba van a pocakban, már fájt előtte is a melletek, vagy ez a tünet csak utána kezdődött?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat, és bocs a kérdés miatt. :)
2010. jan. 7. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Aznap, amikor megcsináltam a tesztet furcsa volt, hogy izomláz van a mellemben. Nem is tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, hiszen tanítványomat emelgettem, gondoltam azért fáj. Ez a furcsa fájdalom (már ha annak lehet nevezni) még a mai napig megvan ha megnyomom oldalt.

21 hetes kismami

2010. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindig fájt mensi előtt a mellem, egészen addig amíg meg nem jött. Amikor babás lettem, akkor pé után fájt a mellem pár napig, majd elmúlott - ami gyanús volt, és meg is nőttek eléggé, majd mensi idején megint elkezdtek fájni. De akkor már tudtam hogy babás vagyok. :)

9 hetes km

2010. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem sose fájt.
2010. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :)Tehát attól függetlenűl, hogy nekem mindig fájnak a melleim már peteérés után pár nappal, még lehetek így is babás, vagy könyveljem el, hogy megint nem jött össze, és megjön a mensim? Nekem akkor fáj a legjobban mikor leveszem a melltartómat, persze amúgy is érzem őket, és inkább oldalt, ilyen izomláz szerü fájdalom, jó kemények, de minden hónapban ez van. Csak kíváncsi vagyok, hogy létezik-e olyan, hogy mégis sikerül teherbe esni úgy, hogy megmaradnak ezek a tünetek! Mindenkinek minden jót kívánok, és boldog babavárást, jó babázást aki már a kezében tarthatja! :)
2010. jan. 7. 14:11
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem mindíg is pé után pár nappal kezdődött a mellfájás,és mikor babás lettem ez akkor sem volt másképp.nem is fájt máshogy mint menszi előtt,tehát én egyáltalán nem gyanakodtam.nőni is csak 17 hetesn kezdett egy kicsit,és még a mai napig ugy fáj mintha meg akarna jönni.


21 hetes km

2010. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a (feltehetően)a beágyazódás napja után már egy nappal elkezdett fájni a mellbimbóm. Majd napról napra jobban fájt az egész mellem. És beigazolódott a gyanúm, mert tényleg a babóca miatt fájt.

Sok egészséget kívánok!


9hetes kismami

2010. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem már jóval előtte kezdődött fájni a mellem.Normális esetben mensi előtt két nappal szokott kezdődni, de mikor terhes voltam, már mensi előtt 2 héttel majd leszakadt.Akkor tudtam, ez csak a baba lehet, de a teszt az még hetekig negatív volt.
2010. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, kb jo egy hettel a menzes varhato idopontja elott,

de ez tobb baratnomnel csak a normal havi menzes jelzese volt, ezert en sem gondoltam, hogy majd pozitiv lesz a teszt.

2010. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem a mellbimbóm fájt nagyon,a mellem úgy,mintha meg akarna jönni.de a bimbóm annyira,hogy a ruhát is alig bírtam elviselni.aztán a mellem is elkezdte rendesen,akkor melltartóban aludtam.
2010. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, én onnan jöttem rá hogy babát várok, az volt az egyik fő ok, hogy megcsináltam a tesztet, aztán 3 napra rá már hánytam :(
2010. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!