Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes terhesként (mikor...

Pár hetes terhesként (mikor megtudtátok, hogy jön a baba) éreztetek feszülést középen lent a méheteknél?

Figyelt kérdés
Nem mensis görcsre gondolok.
2010. jan. 28. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én inkább csak görcsöltem! Vártam is a mensimet, de csak nem jött! :) Később mondta a doki, valószínű akkor ágyazódott be a manó.
2010. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt a leggyanúsabb. Mensi előtt egy nappal éreztem csak az apró szurkálásokat a méhemnél.Most viszont már 5-6 nappal előtte szurkált. Végig olyan érzésem volt, hogy terhes vagyok, és így is lett.A feszülés normális, és természetes.Készül a méhed a baba kihordására, és nő. Ezt érzed.
2010. jan. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De már ilyen korán? (4-5 hetesen)
2010. jan. 29. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem 4 hetesen lett pozitív a teszt, ami már a vérzés előtti napon pozitív lett. Akkor már 5-6 napja éreztem ezt a feszítő szurkálást.Persze, nagyon pici még, de a méhednek fel kell készülnie a kihordására.Ne aggódj, amit érzel, az teljesen normális.
2010. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Próbálok megnyugodni. De a feszítő szurkálást kétoldalon (petefészkeknél) érezted vagy középen?
2010. jan. 29. 14:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen volt. Mar a nemvart idejen ereztem ilyen szurkalasokat, enyhe gorcsoket, napokig. En leginkabb a bal oldalamon ereztem, de volt olyan is, hogy az egesz alhasamban volt ilyen tompa fajdalom. Most 6 hetes vagyok, es meg mindig erzek ilyeneket, bar mar egyre ritkabban. Ugyhogy ne aggodj, ez termeszetes. :) Persze en is aggodtam, mert ismeretlen volt, de olyan jo, hogy pl. itt igy tudjuk segiteni egymast, mert nekem is ez segitett, hogy megnyugodjak. Ugyhogy koszi mindenkinek ezuton is. :)
2010. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!