Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete nagyon erős hasmenésem...

2 hete nagyon erős hasmenésem van. Minden tablettát szedtem már, diétázom, de nem múlik el. Az orvos nem mondd semmit, majd székletmintát kell vinnem. Addig is mit tehetek? Már teljesen elmegy az erőm a sok hasmenéstől.26 hetes

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A 2 hét az nagyon sok. Egyél étcsokit, állítólag ez is székletfogó.
2009. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Étcsoki, fekete kakaó, banán, háztartási keksz. Ez mind székletfogó. Remélem valamelyik használ.
2009. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legfontosabb,hogy figyelj a folyadék beviteledre!Rendszeresen igyál kamilla vagy ánizs teát!Kicsit megcukrozva!Esetleg banánt ehetsz?Azt hiszem az is jó.Lázad nincs?
2009. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Írass fel Normolyt port, terhesek is használhatják, pótolja az elvesztett ásványi anyagokat és sókat. Neten utána nézhetsz, nekem is volt ilyen heveny hasmenésem, ezt használtam.

valamint hasfógóként Smecta port. Ennek is nézz utána, ez vény nélküli, de azért konzultáni kell a kezelőőorvossal, bár ellenjavallata ennek sincs.

2009. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!