Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki van itt aki FEBRUAR...

Valaki van itt aki FEBRUAR 17. van kiirva? Hogy erzitek magatokat? Megszult esetleg mar valaki kozuletek?

Figyelt kérdés

En minden nap ugy kelek es fekszem hogy ez a nap az utolso...mar nagyon mennek szulni. A babam is iszonyat le van lassulva...szegenynek nem sok helye lehet :)

Mar nagyon nagyon varom.


2009. jan. 21. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szió!Én február 16-ra vagyok kiírva az is jó?:)Én is nagyon szeretnék már túlleni rajta és a kezembe fognia babómat:)

De sztem (legalábbis nekem)ez az utolsó 1 hónap nehezebben telik el mint az egész terhességem ideje elejétől kezdve..

Várom már:)Elég sokat keményedik a pocim és sokat nyújtózik a baby:)Ja igen és sokat zsibbadok ez az amitől nagyon szenvedek:(De amúgy jól érzem magam napközbe:)

2009. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

en is nagyon szenvedek...es mar teljesen ki vagyok keszulve. Neha olyan faradt vagyok mindha lefutottam volna a maratont ketszer :) aztan meg neha ugy nyom a baba hogy elmegy az ero a karombol vagy a labambol. kemenyedes az van neha gorcsolok is...de baboca nem akar kijonni :)

boldog babavarast

2009. jan. 21. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én február 13-ra vagyok kiírva.

Nekem is nehezen telnek az utolsó hetek, ettől függetlenül nincs az az érzésem, hogy bármikor szülhetek. Szerintem még 2-3 hétig biztos egyben leszünk. Engem a családtagok kezdenek már picit idegesíteni, amikor hívogatnak, hogy NAAA, mi a helyzet??? -- mire én : Mi lenne?...

Nálad is így van? :-)

2009. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én egy héttel utánad vagyok kiírva, de még nagyon nem látom a végét...


A pocakom még nem ereszkedett le, se jósló, se egyéb fájásom nem volt még, se méhösszehúzódás, vagy haskeményedés, vagy bármi, ami másnak keseríti a mindennapjait, úgyhogy szerintem az én manóm kivárja a kiírt időpontot.


Nem is bánom, mert szerintem szükségük van erre az iszonyúan végtelennek tűnő 9 hónapra, hogy mindenük rendesen kifejlődjön.


Persze én is már nagyon szeretném döncizni, már mindent előkészítettünk a fogadására, de szerintem még jó helyen van ott, ahol van.


Akkor is, ha úgy érzem magam mint egy bálnába oltott víziló...

És 10 méter gyalogolás után kapkodva veszem a levegőt.


Egyébként ti sem tudtok aludni?

Már nagyjából megszoktam, hogy úgy kb. 4-5 órát alszom egy éjjel, de azért ez az egy hónap így még az átlagosnál is hosszabb lesz, ha az ébren töltött időt veszem alapul...

2009. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én február 17re vagyok kiirva.Én már nagyon nehezen viselem.Nekem nagyon fáj a szemérem csontom,a talpam,a derekam.Nagyon nyűgős vagyok,nem tudok aludni se.
2009. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Én időpontom február 8., és ezen a héten (37 hetesen) kezdtem el nyűgös lenni, minden bajom van, rosszul alszom, zsibbadok stb. Ráadásul, az eddig elég nyugodt babám most teljesen meg van őrülve. Szerintem közel már a vége. :-)
2009. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én időpontom febr. 11. várom már én is nagyon, és érzem hogy kevés helye van, minden mozdulata fáj, nehéz már, és nehezen megy a mozgás... De! inkább maradjon még benn, minél jobban kitölti az idejét, annál biztosabb, hogy minden oké lesz - remélem :)
2009. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 15-re vagyok kiírva. De nekem szinte semmi bajom!!!

Mindenhol azt olvasom, hogy ilyenkor a kismamák már nehezen viselik a terhességet. Lehet én a szerencsések közé tartozok? Remélem a szüléssel sem lesz semmi gond. Nektek is minden jót és kitartás már nem sokára a kezünkbe vehetjük a kismazsolát!

Könnyű szülést mindenkinek!!

2009. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!